IV etap Nowych Ogrodów w Poznaniu dobiega końcaźródło: Materiały inwestora

IV etap Nowych Ogrodów w Poznaniu dobiega końca

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ulicy Janusza Meissnera w Poznaniu widzimy nieustające postępy na budowie. Do końca bieżącego roku zostaną ukończone wszystkie prace związane z IV etapem osiedla Nowe Ogrody. Inwestycja realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody składa się z sześciokondygnacyjnego budynku, w których zaprojektowano 104 mieszkań, 2 lokale użytkowe, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową.
Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Elewacja czwartego budynku jest już gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku. – Widok IV etapu bardzo nas cieszy oraz przyszłych mieszkańców, którzy otrzymają klucze do swoich mieszkań już na początku przyszłego roku. Generalny wykonawca aktualnie zajmuje się wykończeniem drogi dojazdowej oraz elementami części wspólnych, to znaczy – nasadzeniem roślin oraz trawą. Prace nad klatkami schodowymi, mieszkaniami oraz balustradami zostały zakończone – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.  
IV etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek, w ramach którego powstały 104 mieszkania oraz 2 lokale usługowo-handlowe. – Aktualnie w sprzedaży pozostało ostanie 17 lokali mieszkalnych o powierzchni od 51 do 81 mkw., w których zaprojektowano 2, 3 lub 4 pokoje – podkreśla Marlena Zapalska. Ponadto na poziomie parteru powstały komórki lokatorskie, wspólna podziemna hala garażowa oraz windy dostępne od poziomu -1. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. Cena rozpoczyna się już od 6 750 zł brutto za mkw. Niewątpliwym walorem jest też wewnętrzny dziedziniec, który zostanie w sposób architektoniczny osłonięty budynkami z I, II oraz IV etapu, tym samym zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom. Natomiast dla najmłodszych mieszkańców deweloper zaprojektował 2 place zabaw.
REKLAMA
Deweloper jednocześnie prowadzi sprzedaż i budowę V etapu inwestycji. W ramach najnowszej części powstaje 130 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw., 8 lokali usługowych (z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych), 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA