Rusza IV etap Nowych Ogrodówźródło: Materiały inwestora

Rusza IV etap Nowych Ogrodów

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Czwarty etap osiedla Nowe Ogrody trafił do sprzedaży. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Janusza Meissnera 2 w Poznaniu wzbogaci się o 140 mieszkań, dwa lokale usługowo-handlowe oraz podziemną halę garażową. Projekt, realizowany przez spółkę Proxin Ogrody, zostanie przygotowany i oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku.
W ramach IV etapu Nowych Ogrodów przygotowano 140 funkcjonalnych i ustawnych mieszkań. Metraż dostępnych lokali waha się od 30 do 108 mkw. Każde mieszkanie usytuowane na parterze będzie posiadało ogródek, natomiast lokale na piętrze balkon lub przestronny taras. Ponadto deweloper zapewnił komórki lokatorskie, podziemną halę garażową oraz dwa lokale usługowo-handlowe. – Nasza inwestycja powstała również z myślą o osobach niepełnosprawnych. Na terenie osiedla zostały wydzielone specjalne dla nich miejsca parkingowe, a każdą klatkę schodową wyposażono w cichobieżną windę, dostępną z poziomu -1 – mówi Pani Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.
Przyszli mieszkańcy Nowych Ogrodów będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem i bliskim kontaktem z przyrodą. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, lasy oraz jezioro Rusałka. – Kolejnym udogodnieniem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas są tereny rekreacji miejskiej – korty, boiska, basen, czy klub fitness – dodaje Marlena Zapalska. Dodatkowym atutem inwestycji jest dogodna komunikacja z centrum Poznania. W sąsiedztwie znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura, co zapewnia sprawny dojazd do najważniejszych punktów miasta.
REKLAMA
Do tej pory w ramach osiedla przy ulicy Janusza Meissnera zakończono dwa etapy. W pierwszym powstało 73 mieszkań oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap powiększył inwestycję o kolejne 86 mieszkań. W trakcie budowy jest trzeci etap, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. – Po zakończaniu IV etapu inwestycji, powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany, aby zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo – zaznacza Marlena Zapalska. Deweloper planuje rozbudowę osiedla. Docelowo inwestycja ma objąć osiem etapów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA