II etap Nowych Ogrodów na finiszu

II etap Nowych Ogrodów na finiszu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ulicy Janusza Meissnera 2 widzimy nieustające postępy na budowie. Do końca sierpnia zostaną ukończone wszystkie prace związane z II etapem osiedla Nowe Ogrody. Przyszli mieszkańcy klucze do swoich lokali otrzymają w IV kwartale bieżącego roku. Wówczas też mała architektura wokół inwestycji wzbogaci się o dostępny dla lokatorów nowy plac zabaw.
Prace wykończeniowe II etapu Nowych Ogrodów, jednego z największych projektów mieszkaniowych w Poznaniu, postępują zgodnie z harmonogramem. Jak zdradza deweloper, niektóre działania nawet wyprzedzają założony plan. – Drugi budynek jest już prawie gotowy. Generalny Wykonawca aktualnie zajmuje się wykończeniem mieszkań i ostatnich elementów części wspólnych – zaznacza Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Obecnie wykonywane są również elementy małej architektury – powstaje wewnętrzny dziedziniec, plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla, oświetlenie i chodniki. 
Projekt II etapu inwestycji obejmuje powstanie 85 mieszkań, 111 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 34 komórek lokatorskich. W sprzedaży dostępne są funkcjonalnie urządzone kawalerki, a także dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Cena waha się między 5 600 a 6 650 zł brutto za mkw. – Nasze mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Większość lokali powstających w ramach II etapu jest już sprzedana, a i niektóre z III etapu znalazły już swoich nabywców – podkreśla Marlena Zapalska.
REKLAMA
Zgodnie z harmonogramem postępuje również realizacja III etapu. Właśnie zakończono wylewanie fundamentów oraz stropów nad halą garażową. W budynku znajdzie się 116 mieszkań, z których każde będzie posiadało balkon, przestronny taras lub ogródek. W nowym etapie, podobnie jak w poprzednich, dostępne są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 78 mkw z możliwością aranżacji większych powierzchni. Ceny za metr kwadratowy kształtują się od 5 900 zł brutto za mkw. 
Inwestor Proxin Ogrody z sukcesem zakończył pierwszy etap, który oddano do użytku w lutym 2014 roku. Lokale z drugiego etapu w ręce mieszkańców zostaną przekazane pod koniec 2016 roku, natomiast trzeciego – rok później. Z kolei czwarty etap, kończący pierwszą fazę osiedla, zakończy się w IV kwartale 2018 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA