Pnie się w górę II etap Nowych Ogrodów

Pnie się w górę II etap Nowych Ogrodów

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Osiedle Nowe Ogrody to inwestycja realizowana na poznańskich ogrodach od 2013 roku. Do tej pory powstały mieszkania w ramach I etap, które w większości znalazły już swoich nabywców. Aktualnie budowany jest II etap. Prace nad nim przebiegają zgodnie z harmonogramem. Realizacja projektu zakończy się w czwartym kwartale 2016 roku.
Jesienna aura, przebijające słońce i słupek rtęci powyżej zera sprzyjają intensywnym pracom na placu budowy Nowych Ogrodów. Generalny wykonawca drugiego etapu, firma Alfa-Bet Sp. z o. o. sp. k., nie zwalnia tempa, jeszcze do końca tego roku chce „zamknąć budynki”, by w trakcie zimy kontynuować prace wewnątrz  niego. Wybudowano cztery kondygnacje, piąta jest w trakcie realizacji. Co więcej, rozpoczęto już wstawianie pierwszych okien na parterze. Całość – dwa budynki z 85 mieszkaniami i lokalem handlowo-usługowym – zostanie zrealizowana w czwartym kwartale 2016 roku.
REKLAMA
Do tej pory inwestor Proxin Ogrody pomyślnie zakończył pierwszy etap. Do użytku zostały oddane 73 mieszkania o metrażach od 25 do 103 mkw i 7 lokali usługowych. – Aktualnie trwa wyprzedaż ostatnich dwóch mieszkań i trzech lokali usługowych z pierwszego etapu. II etap jest w trakcie realizacji, planowany termin oddania do użytku to luty 2017 roku. Co ważne wiele mieszkań z II etapu są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych – zaznacza Marlena Zapalska, Prezes spółki Proxin Ogrody. Inwestor zdradza szczegóły dotyczące planów na przyszłość. – W ramach całej inwestycji przewidziano osiem etapów – I zrealizowany, II budowany, III i IV w trakcie projektowania – łącznie powstanie osiem budynków. Pomieszczą one około 650 mieszkań – dodaje Marlena Zapalska.
Oferowane przez inwestora mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim. Lokale znajdujące się na parterze posiadają ogródki, pozostałe – balkony lub obszerne tarasy. Osiedle jest strzeżone i monitorowane całą dobę. Proxin Ogrody zapewnia również elementy małej architektury.  Powstanie plac zabaw, ławki, chodniki i wewnętrzny dziedziniec, który zapewni bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA