DODAJ

Powstaje sielskie miejsce blisko centrum Poznania

Mieszkania i domy / Poznań
Powstaje sielskie miejsce blisko
Kajtman
2016-12-28 17:46:13
Atrium Sielska 22 to kolejna inwestycja realizowana przez Grupę Partner. W ramach projektu powstaje 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Prace przy ulicy Sielskiej 22 już trwają, a mieszkania można zakupić. Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to kwiecień 2017 r.

Atrium Sielska 22 to projekt kamienicy blisko centrum Poznania, w której będzie 39 mieszkań. Grupa Partner, razem z współinwestorami, w tym spółką Atrium Sielska 22, proponuje przyszłym mieszkańcom zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami. Inwestycja będzie więc atrakcyjna dla mieszkańców o różnych potrzebach. Co ważne, do dyspozycji będą również balkony i przestronne tarasy. Ponadto zostaną przygotowane również: 25 miejsc postojowych w jednokondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, a także lokal usługowo-handlowy o powierzchni 116,80 m kw. 

Zaletą inwestycji będzie jej lokalizacja, ponieważ wiele ważnych miejsc mieszkańcy będą mieć tuż obok, np. sklepy, salon urody, aptekę. Niecałe 300 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera. Także przy ulicy Bosej mieści się Przedszkole nr 8. Mieszkając przy ulicy Sielskiej 22, będzie można skorzystać z dostępnej komunikacji miejskiej. Wystarczy niespełna 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do pętli tramwajowej i dworca autobusowego Górczyn. Niecałe 200 m od inwestycji jest również przystanek tramwajowy.

Kamienica Atrium Sielska 22 to nie jedyne przedsięwzięcie Grupy Partner realizowane w Poznaniu. Dwie kolejne inwestycje to Przystań Warta oraz Młyn nad Cybiną. W ramach pierwszej z nich zostanie przygotowanych 8 apartamentów przy ulicy Starołęckiej 68, w dolinie rzeki. Uwagę zwraca rewitalizacja Młyna nad Cybiną. W XIX-wiecznym Młynie przy ulicy Sarniej w Poznaniu będą 134 mieszkania w stylu loftowym o powierzchniach 38-25 m kw. oraz jeden lokal usługowy. Warto zauważyć, że Grupa Partner właśnie kończy inwestycję Osiedla Atrium Grunwald przy ulicy Bosej w Poznaniu.