DODAJ

Trzeci etap osiedla Wilczak 20 zakończony

Mieszkania i domy / Poznań
Trzeci etap osiedla Wilczak
Kajtman
2017-08-29 15:31:57
Projekt Wilczak 20 realizowany przez spółkę Agrobex to już 3 zakończone etapy, a tym samym oddanych do użytku 287 mieszkań. Trwają także prace związane z budową kolejnego etapu, czyli budynku B.

Wilczak 20 to nowoczesne osiedle o ciekawej architektonicznie zabudowie wielorodzinnej. W ramach zrealizowanych już 3 etapów inwestycji powstało w sumie 287 mieszkań. W sprzedaży nadal są gotowe lokale z budynku F i C, a ceny rozpoczynają się od 5987 zł za mkw. Zgodnie z przyjętym planem osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki, czyli A i B. Drugi z nich jest już w trakcie budowy. – Nasz projekt Wilczak 20 jest na bieżąco rozbudowywany. Obecnie trwają prace przy realizacji budynku B. Powstała już hala garażowa, a niedługo pierwsza kondygnacja – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. Na osiedlu znalazło się także sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo-usługowe. – Staramy się, aby w naszych projektach mieszkaniowych zawarte było wszystko to co jest najważniejsze dla klienta. Jego komfort i bezpieczeństwo to dla nas priorytet – wskazuje Krzysztof Kruszona, prezes zarządu spółki Agrobex. Co ważne, klienci mogą skorzystać z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz. Deweloper proponuje taką usługę w cenie już od 150 zł za mkw. Na dodatek, na terenie inwestycji powstało specjalne pomieszczenie, gdzie klienci mogą na miejscu wybrać produkty w ramach takiej usługi. 

Osiedle powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych. 

Źródło: materiały prasowe