DODAJ

Wilczak 20 w rozbudowie

Mieszkania i domy / Poznań
Wilczak 20 w rozbudowie
Kajtman
2016-01-26 11:37:40
Trwa budowa kolejnego, III już, etapu inwestycji firmy Agrobex u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. W jego ramach powstaje 78 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Docelowo na osiedlu Wilczak 20 powstanie 6 budynków, a w nich aż 550 lokali. Jest to jedna z większych budów w tej części Poznania.

W maju 2015 roku firma Agrobex ukończyła budowę II etapu inwestycji. W sumie powstały już 3 budynki z 209 mieszkaniami. Obecnie trwa budowa III etapu, czyli budynku C z 78 mieszkaniami. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki. – Wilczak 20 to aktualnie jeden z naszych największych projektów. Zakłada on budowę na poznańskich Winogradach nowoczesnego osiedla w zabudowie wielorodzinnej. Pragniemy, aby inwestycja wpisała się w krajobraz okolicy, dlatego postawiliśmy na niskie, sześciokondygnacyjne budynki, o ciekawej, modnej architekturze – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

W budynku C, który ma zostać oddany wraz z końcem bieżącego roku, powstają mieszkania o powierzchni od 34,57 do 54,26 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwupokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Ceny rozpoczynają się od 6500 zł brutto za mkw. Dodatkowo deweloper umożliwia zakup komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Na osiedlu powstanie sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery czy plac zabaw. Poza częścią mieszkaniową, będzie także miejsce na handel i usługi. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu.