DODAJ

Apartamenty Hubertus 5a z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Warszawa
Apartamenty Hubertus 5a z
2015-12-21 11:31:19
ECO-Classic uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku apartamentowego, wybudowanego w ramach VI etapu osiedla Hubertus w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej.

Nowy budynek osiedla o numerze budowlanym 5A i administracyjnym 1E, dla którego pozwolenie na użytkowanie deweloper otrzymał w ubiegłym miesiącu, stanowi unikalną ofertę mieszkaniową tej części Mokotowa. Kameralny projekt został wybudowany w zagospodarowanej przestrzeni o charakterze parkowo-ogrodowym, a jego mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z osiedlowej infrastruktury, oferty komercyjnej i usług concierge. Budynek ten jest odpowiedzią na potrzeby osób, chcących połączyć wygodę życia w mieście z komfortem, jaki daje życie w spokojnej, zielonej enklawie.

W znajdującym się w północnej części działki trzypiętrowym budynku jest 11, w większości ponad 100-metrowych, apartamentów. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub – w przypadku mieszkań parterowych – własne ogródki. W podziemnym garażu przygotowano 32 przestronne miejsca postojowe.

Minimalistyczna, nowoczesna architektura i jasna kolorystyka elewacji harmonijnie korespondują z budynkami wcześniejszych etapów. Wysokiej jakości kamień, szkło i aluminiowe detale, wykorzystane do wykończenia wnętrz części wspólnych, podkreślają standard projektu i stanowią kontynuację założeń stylistycznych przyjętych przez projektantów osiedla.

Ceny dostępnych apartamentów kształtują się w granicach od 8 200 zł do 8 600 zł/m2.

Autorem projektu budynku 5a jest pracownia ECO-Classic Architekci. Partnerem finansującym inwestycję i prowadzącym dla niej rachunek zastrzeżony jest Getin Noble Bank S.A.

Osiedle Hubertus to największa warszawska inwestycja ECO-Classic. W sześciu zaprojektowanych etapach będzie blisko 1200 nowych mieszkań. Oddanie drugiego budynku VI etapu zaplanowane jest na II kwartał 2016 r.