DODAJ

Budynek Apartamenty Pereca ma już pozwolenie na użytkowanie

Warszawa
Budynek Apartamenty Pereca ma
Kajtman
2017-12-04 13:59:31
Deweloper planuje zakończenie inwestycji i przekazanie jej inwestorowi już w marcu 2018 roku.

Matexi Polska poinformowało, że proces inwestycyjny w projekcie Apartamenty Pereca przebiega znacznie szybciej niż zakładał przyjęty harmonogram. Budynek jest już gotowy, a deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Matexi Polska poinformowało jednocześnie, iż znaczna część procesu aranżacji lokali została już przeprowadzona zgodnie z wymogami i standardem określonym szczegółowo przez nowego właściciela – fundusz Bouwfonds. Osiągnięty etap prac wyprzedza wcześniejsze założenia o kilka miesięcy. Przekazanie gotowej inwestycji z wykończonymi lokalami przewidziane jest na marzec 2018 roku.

Apartamenty Pereca są pierwszą w Polsce inwestycją realizowaną we współpracy z komercyjnym funduszem inwestycyjnym w segmencie PRS (Private Rental Sector). Matexi Polska przygotowuje się aktualnie do uruchomienia kolejnych projektów w tym segmencie, czego następstwem jest projekt budynku mieszkaniowego przy ul. Puławskiej. W ramach tych działań deweloper poszerza portfolio usług skierowanych do funduszy inwestycyjnych. W kolejnych projektach planuje m.in. zaproponowanie własnych standardów wykończenia lokali opracowanych tak, aby najlepiej dopasować je do potrzeb i gustów lokalnego klienta.

Apartamenty Pereca to budynek realizowany przez Matexi Polska w centrum Warszawy, który w lipcu 2016 roku został w całości zakupiony przez fundusz z grupy Bouwfonds. Transakcja między Bouwfonds a Matexi Polska była pierwszą tego typu akwizycją w Polsce. W Budynku powstającym przy ul. Pereca znajdą się 193 mieszkania wraz z halą garażową oraz lokalami handlowo usługowymi na parterze. Powstające mieszkania przeznaczone są pod długoterminowy najem, ich głównym założeniem jest funkcjonalność, Wszystkie lokale zostaną zaaranżowane w jednolitym standardzie zaproponowanym przez inwestora. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Pereca stanowić mają atrakcyjną ofertę przede wszystkim dla młodych, pracujących najemców bowiem Ich lokalizacja pozwala doskonale łączyć pracę w centrum Warszawy ze stałym dostępem do wszystkich atrakcji wielkomiejskiego życia.

Źródło: materiały prasowe