Hoża 55 – klucz do prestiżowego adresu

Hoża 55 – klucz do prestiżowego adresu

Warszawa
REKLAMA

Prestiżowy projekt mieszkaniowy Yareal Polska otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Zlokalizowany w samym sercu stolicy budynek apartamentowy jest już gotowy. Ponad 90 procent lokali znalazło już swoich nabywców.

 

Kameralna Hoża 55 to projekt inspirowany klimatem przedwojennych kamienic Warszawy. Architektura budynku nawiązuje do industrialnej przeszłości miejsca, w którym znajdowała się Fabryka Wyrobów z Brązu i Srebra Braci Łopieńskich. Część elewacji frontowej stanowi zabytkowy mur pierzejowy dawnej manufaktury, który po odnowieniu doskonale wkomponował się w okoliczną zabudowę z początku XX wieku. Projekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie, do budynku wprowadzają się pierwsi mieszkańcy.

 

REKLAMA

Do wejścia zaprasza zielone patio widoczne z ulicy, do którego prowadzi wewnętrzne przejście udekorowane starą suwnicą – pozostałością po dawnej fabryce. Prestiż i standard budynku podkreśla eleganckie lobby ze stylowymi meblami, przez które można przejść do wewnętrznych arkad okalających patio i do klatek schodowych budynku położonego w głębi działki. Na jednej z wewnętrznych ścian patio wyeksponowano odnowioną balustradę balkonową. Niewątpliwym atutem inwestycji są także unikalne w centrum miasta ogródki, z których mogą korzystać mieszkańcy parterów.

 

Projekt Hoża 55 składa się z dwóch budynków: pięciopiętrowego od frontu i sześciopiętrowego w głębi działki. Łącznie znajdują się tam 62 apartamenty: od 35-metrowych lokali typu studio, aż po 177-metrowy penthouse z przestronnym tarasem na dachu i pięknym widokiem na centrum Warszawy. Hoża 55 to najwyższy współczesny standard mieszkania, spokój oraz poczucie bezpieczeństwa zagwarantowane przez elegancko wykończone przestrzenie wspólne, system kontroli dostępu, monitoring czy parking podziemny na 72 miejsca.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA