DODAJ

Costa Coffee wzmacnia ofertę na Lotnisku Chopina

Komunikacja publiczna / Warszawa
COSTA COFFEE
BrandLab_01
2016-10-14 10:09:15
Największa sieć kawiarni w Polsce i w Europie uruchomiła dwa kolejne lokale na Lotnisku Chopina w Warszawie. Nowe kawiarnie Costa Coffee znajdują się w hali przylotów i odlotów ze strefy Schengen. Wkrótce, w głównym porcie lotniczym stolicy, uruchomiony zostanie także nowatorski format Costa Coffee. Łącznie sieć zarządza już liczbą 128 kawiarni w całym kraju.

Długie oczekiwanie na lotnisku, opóźniony lot bądź przesiadka? Nieoczekiwana zmiana planów nie będzie już uciążliwa, odkąd aromatyczna kawa na bazie wyjątkowej mieszanki Mocha Italia jest dostępna dla pasażerów Lotniska Chopina w Warszawie w trzech różnych lokalizacjach portu lotniczego!

Nowe kawiarnie zostały uruchomione w hali przylotów i odlotów w strefie Schengen. Pierwsza z nich – w formie dwupoziomowego konceptu – jest zlokalizowana w strefie ogólnodostępnej, bezpośrednio przy wyjściu dla pasażerów ze strefy zamkniętej w hali przylotów. W lokalu dostępnych jest łącznie 60 miejsc siedzących – na parterze i na antresoli. Goście będą mogli skorzystać z pełnej oferty jedzeniowej oraz aromatycznej kawy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Druga nowo otwarta kawiarnia to również format łączony – parter i antresola. Jest zlokalizowana w hali odlotów w strefie Schengen, w pobliżu bramek numer 40-41. Goście mogą uprzyjemnić swoje oczekiwanie na lot, korzystając z bogatej oferty kaw klasycznych oraz rozbudowanego menu ze słonymi przekąskami w zależności od pory dnia.

W lokalizacjach na Lotnisku Chopina, na śniadanie Costa Coffee – oprócz kanapek i bagietek – proponuje szeroki wybór świeżo wypiekanych francuskich rogalików oraz jogurty z musli i owocami, przygotowywane na miejscu przez baristów. W porze lunchowej dostępne są grillowane tortille w kilku smakach, quiche oraz sałatki.

Od końca września na lotnisku funkcjonuje także kawiarnia Costa Coffee dedykowana dla gości podróżujących do krajów spoza strefy Schengen – mieści się w hali odlotów, w pirsie północnym za punktem odprawy paszportowej.