DODAJ

I etap projektu Apartamenty Marymont zakończony

Mieszkania i domy / Warszawa
I etap projektu Apartamenty
Kajtman
2017-07-07 14:59:28
Spółka Matexi Polska poinformowała o zakończeniu realizacji pierwszego etapu inwestycji Apartamenty Marymont. Ten wyjątkowy projekt to pierwsza realizacja dewelopera o belgijskich korzeniach w segmencie premium i jednocześnie duży sukces sprzedażowy, skutkujący niedawnym uruchomieniem II etapu realizacji.

Inwestycja skierowana do grupy wymagających klientów spotkała się z ich dużym uznaniem ze względu na nietuzinkowy, bardzo elegancki design budynków, doskonałą – unikalną lokalizację, jak również jakość użytych materiałów czy pieczołowicie zaprojektowaną parkową zieleń. Budynki pierwszego etapu osiedla uzyskały już prawomocne pozwolenie na użytkowanie, Matexi Polska aktualnie jest w trakcie wydawania kluczy do mieszkań i w najbliższych tygodniach planuje zakończyć proces przenoszenia własności lokali. Obecnie w ofercie Matexi Polska znajdują się ostatnie lokale z pierwszego etapu inwestycji oraz lokale powstające w ramach drugiego etapu o powierzchniach od 31 do 107 mkw. Zakończenie prac tego etapu budowy przewidziane jest na połowę 2018 roku.

Apartamenty Marymont to niezwykła enklawa powstała na granicy Żoliborza i Bielan. Elitarne osiedle przygotowywane przez Matexi Polska znajduje się w samej otulinie Lasu Bielańskiego, nieopodal Kępy Potockiej. Całość inwestycji odznacza się niebanalnym projektem architektonicznym z nowoczesnymi, awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków, taka koncepcja doskonale koresponduje z sąsiadującą sielankową okolicą kameralnych uliczek, charakterem nawiązując do najlepszych tradycji architektury i stylu żoliborskich willi. Wszystkie budynki osiedla połączone są ze sobą labiryntem alejek i pasaży biegnących pośród parkowej zieleni. Do wykończenia budynków i przestrzeni wspólnych zostały użyte najwyższej jakości materiały, jednocześnie na mieszkańców czeka wiele rozwiązań poprawiających komfort życia, w tym m.in. nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem, wielokrotnie nagradzanej polskiej firmy Fibaro. Założenie projektu to sprostanie oczekiwaniom tych najbardziej wymagających klientów chcących połączyć unikalną lokalizację, jakość życia w nowoczesnym apartamencie z poczuciem prywatności i własnej przestrzeni znanym mieszkańcom wolnostojących domów.

Źródło: materiały prasowe