II etap apartamentów Nadolnik w Poznaniu w budowieźródło: Materiały inwestora

II etap apartamentów Nadolnik w Poznaniu w budowie

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Grupa Partner kontynuuje osiedla Nadolnik Compact Apartments. I etap projektu został już zakończony, a budowlańcy realizują drugi. Rozpoczęły się prace związane z fundamentami, a wkrótce do sprzedaży trafią 224 smart apartamenty.
Obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, przy ulicy Nadolnik, powstaje Nadolnik Compact Apartments, czyli kompleks, gdzie znajdzie się ponad 1000 smart apartamentów. W pierwszym budynku trwają prace wykończeniowe, a dodatkowo deweloper realizuje drogę dojazdową. Wkrótce 213 lokali zostanie przekazanych przyszłym lokatorom oraz inwestorom. Warto podkreślić, że jednocześnie rozpoczęły się prace związane z II etapem (224 lokale), a konkretnie wykopy pod fundamenty. Zakończenie i odbiory planowane są na marzec 2022 roku. 
Jak podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner, realizowane przedsięwzięcie to novum. Każdy ze smart apartamentów to alternatywa dla mieszkania w Poznaniu, z kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do pracy i wypoczynku. W I etapie powstały: apartamenty 20 mkw. dla 2 osób, ale też z antresolą o powierzchni 31-41 mkw. (dla 4 osób). Dla kogo dedykowany jest tego rodzaju projekt? – To idealna propozycja dla studentów, absolwentów i osób rozpoczynających karierę zawodową. Warto postawić na własną nieruchomość. Polecamy smart apartament, ponieważ cechuje się dobrym projektem przy optymalnej cenie. W przyszłości, nawet jeśli zdecydujemy się zakupić własne, większe mieszkanie lub dom, lokal w Nadolniku można wynająć – wyjaśnia Michał Wawrzyniak z Grupy Partner. 
REKLAMA
Deweloper Grupa Partner stworzy dodatkową infrastrukturę. Powstaną boxy rowerowe, kort tenisowy, boiska. – W II etapie, aktualnie realizowanym, zostanie odnowiony młyn, stanowiący punkt odniesienia do architektury wszystkich budynków. Chcemy podkreślić unikalny charakter projektu – mówi Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA