DODAJ

Już wkrótce otwarcie sklepu meblowego w Marywilskiej 44

Handel / Warszawa
Już wkrótce otwarcie sklepu
Kajtman
2017-11-06 16:13:45
Nowy sklep JYSK zostanie otwarty 30 listopada w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44. Z tej okazji na wszystkich klientów czekać będą wyjątkowe promocje i cenowe okazje.

Pierwszych 100 osób, które zrobią zakupy za minimum 50 zł otrzyma kołdrę za 1 grosz. Dodatkowo 1000 klientów otrzyma praktyczną torbę na zakupy. W atrakcyjnych cenach będzie można kupić również poduszki, kołdry, materace, meble, akcesoria do łazienki, artykuły dekoracyjne oraz szeroką gamę artykułów świątecznych. Na wszystkich czekają rabaty w wysokości do 80 procent. 

JYSK Group to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania oraz artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych, projektowanych w stylu skandynawskim. Ambicją JYSK jest oferowanie dobrej oferty w dobrej cenie i obecność na każdym kontynencie. Grupa posiada dziś ponad 2500 sklepów w 48 krajach. W Polsce znajduje się obecnie ponad 200 sklepów sieci we wszystkich większych miastach. 

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to unikalny wielofunkcyjny obiekt, który będzie oferować artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Nowoczesna jednokondygnacyjna bryła posiada wydzielone i wielofunkcyjne przestrzenie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tysiące mkw. obejmie dodatkowo część sportowo-rekreacyjna. Wodny Park Handlowy Marywilska 44 dysponował będzie dodatkowo dużym i wygodnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów. Do grona jego najemców dołączyły już tak rozpoznawalne marki jak: DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME. W obiekcie znajdzie się też pierwszy w stolicy Jump Arena Park Trampolin. Nowy sklep JYSK zajmie w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44 blisko 1150 mkw. powierzchni. 

Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Marywilska 44, największego w Warszawie centrum handlu hurtowego i detalicznego, w którym najemcami są zarówno polskie rodzinne firmy, jak i międzynarodowe marki. Dziennie przyciąga ono ponad 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W skali miesiąca centrum odwiedza średnio ponad 350 tys. klientów, a w ciągu roku około 4,2 mln osób. W bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji znajdują się również duże inwestycje mieszkaniowe, a zasięgu 10 minut drogi od Marywilskiej 44 mieszka blisko 1 mln osób.

 Sklep JYSK doskonale wpisuje się w charakter naszego nowego centrum, które jest odpowiedzią na potrzebę poszerzenia i zdywersyfikowania oferty dla naszych klientów, związaną z artykułami do wyposażenia domu oraz spędzania wolnego czasu – podkreśla Małgorzata Konarska, prezes zarządu Marywilska 44.

Źródło: materiały prasowe