Sklep Abra Meble w Marcredo Center Kutno

Sklep Abra Meble w Marcredo Center Kutno

łódzkie
REKLAMA

Już w czerwcu tego roku odwiedzający marcredo Center Kutno będą mogli skorzystać z bogatej oferty nowego sklepu meblowego Abra, który zajmie 800 mkw. powierzchni. W transakcji dewelopera reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.


Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, która od ponad 25 lat wyposaża domy milionów klientów i należy do najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów meblowych w kraju. Spółka Abra została założona w 1990 r. w Krakowie, a obecnie działa na terenie całego kraju, zarządzając siecią 95 salonów, w 86 miastach Polski. Każdego roku firma otwiera nowe placówki handlowe i zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientów. Sklep meblowy Abra w marcredo Center Kutno będzie już dziewiątą placówką Abry w województwie łódzkim. W całej Polsce wkrótce będzie działać 100 salonów Abry, a firma zapowiada dalszy rozwój sieci.


Od pewnego czasu szukaliśmy dogodnej lokalizacji dla kolejnej naszej placówki w województwie łódzkim. Szczególnie, że ten region rozwija się dynamicznie i wciąż jest na nim sporo miejsca dla dobrych sklepów z artykułami dla domu. Centrum mercredo to bardzo nowoczesne i przyjazne klientom miejsce, które spełniło nasze wymagania i posiada duży potencjał wzrostu – wyjaśnia Dorota Placzyńska, odpowiedzialna za rozwój sieci sklepów w firmie Abra S.A. – Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron i przyniesie długoterminowe korzyści – dodaje Placzyńska.

REKLAMA


Marcredo Center to zlokalizowane przy ul. Kościuszki 73, pierwsze w Kutnie, nowoczesne centrum handlowe, otwarte wiosną ubiegłego roku. Wśród najemców galerii znajdują się między innymi H&M, Reserved, Cropp, House, Mohito, Big Star, Smyk i Empik.


Firma doradcza Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowej w marcredo Center Kutno. Cushman & Wakefield uczestniczy również w procesie komercjalizacji dwóch innych obiektów: marcredo Center Zawiercie i marcredo Center Kołobrzeg.


Sklep meblowy Abra będzie świetnym uzupełnieniem oferty marcredo Center Kutno. Cieszymy się, że kolejne marki są zainteresowane obecnością w Kutnie – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA