Sześciu nowych najemców w galerii Marcredo Center w Kutnie

Sześciu nowych najemców w galerii Marcredo Center w Kutnie

łódzkie
REKLAMA

Do grona najemców marcredo Center w Kutnie, zrealizowanego przez elbfonds Development, dołączyło sześciu nowych najemców. Nowe marki to: Smyk – 500 mkw., Empik – 280 mkw., Apteka Benefactor – 133 mkw., Cliff Sport – 105 mkw., Olika – 75 mkw. i Reporter Young – 53 mkw.

 

Cliff Sport, oferujący markową odzież, obuwie i akcesoria sportowe, dołączy do marcredo Center już w lipcu. Salon z elegancką modą damską Olika oraz salon z produktami dla dzieci Smyk będą dostępne w sierpniu. Empik – największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji książek i płyt w Polsce oraz Reporter Young – salon z modą dla młodzieży, otworzą swoje salony we wrześniu. W transakcjach najmu właściciela obiektu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


– „Oferta obiektu skierowana jest zarówno do mieszkańców Kutna, jak i całego powiatu kutnowskiego. Pierwsze sklepy marki Smyk i Empik w Kutnie będą dopełnieniem oferty galerii” – powiedziała Anna Hofman, starszy negocjator, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

 

Marcredo Center to zlokalizowane przy ul. Kościuszki 73, pierwsze w Kutnie, nowoczesne centrum handlowe, otwarte 29 maja 2014 roku. Wśród najemców galerii znajdują się takie marki, jak: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, Rossmann, Jysk, Mediaexpert, Marcpol, Martes Sport, Briju i CCC.


Obecna w marcredo Center restauracja Funky Jane, planuje rozszerzenie menu o pizzę, hamburgery i inne smaczne przekąski. W lokalu zostanie zainstalowana dodatkowa witryna z wejściem, która umożliwi klientom wstęp do restauracji bezpośrednio od strony parkingu. Dzięki temu restauracja będzie czynna także po godzinach otwarcia centrum marcredo. Kolejna restauracja sieci Funky Jane przygotowuje swoje otwarcie jesienią w marcredo Center w Ciechanowie.

 

Właścicielem i inwestorem marcredo Center Kutno jest firma elbfonds Development, deweloper nieruchomości handlowych, specjalizujący się w obiektach zlokalizowanych w miastach średniej wielkości.

 

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield jest zarządcą marcredo Center Kutno oraz wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowej w obiekcie. Cushman & Wakefield odpowiada również za komercjalizację trzech innych obiektów należących do elbfonds Development: marcredo Galeria Głogów, marcredo Center Zawiercie oraz marcredo Center Kołobrzeg. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA