DODAJ

Młody Żoliborz – wykończone mieszkania dostępne jeszcze w tym roku!

Mieszkania i domy / Warszawa
Młody Żoliborz – wykończone
2016-05-24 11:38:48
Młody Żoliborz, projekt realizowany przez ASBUD przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu, jeszcze w tym roku zaoferuje 168 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 24 do 94 m kw. Oprócz lokali w stanie deweloperskim, ASBUD udostępnia również możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz w atrakcyjnych wariantach standardów wykończenia – EASY, SOFT i COMFORT. Ceny gotowych mieszkań rozpoczynają się już od 307 tys. zł. Zakończenie prac budowlanych w ramach inwestycji zaplanowano na wrzesień br.

Młody Żoliborz to doskonałe miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących wielkomiejskie życie, dla których oprócz wysokiej jakości wykończenia mieszkań, niezwykle istotna jest również oszczędność czasu związana z dojazdami do pracy. W dwóch kameralnych budynkach przy ul. Powązkowskiej – C1 i C2, znajdzie się 168 lokali o powierzchni od 24 do 94 m kw. Szeroka oferta mieszkań obejmuje funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin.

Bardzo dobra lokalizacja osiedla oraz atrakcyjna architektura to nie jedyne elementy, które wyróżniają Młody Żoliborz. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy także liczne udogodnienia. W ramach naszej inwestycji powstanie m.in. nowoczesny plac zabaw oraz unikatowa w skali całego rynku strefa co-workingu, gwarantująca miejsce do kreatywnej pracy w części wspólnej osiedla. Ponadto, przewidzieliśmy miejsca parkingowe w garażu podziemnym pod budynkami oraz specjalne boksy rowerowe, dla osób które zdecydują się na ten coraz popularniejszy środek transportu. Wszystkie prace budowlane w ramach projektu prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem. Osiągnęliśmy już stan surowy zamknięty w obu budynkach i rozpoczęliśmy prace wykończeniowe, dzięki czemu jeszcze w tym roku oddamy inwestycję do użytkowania – powiedział Raied Tanous, akcjonariusz i Dyrektor Zarządzający Grupy ASBUD.

Grupa ASBUD zamierza przekazać pierwszym mieszkańcom klucze do lokali jeszcze w IV kw. br. Co istotne, w tym samym czasie co mieszkania w stanie deweloperskim, klienci będą mogli odebrać gotowe do zamieszkania lokale wykończone pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów, różniących się jakością zastosowanych materiałów: EASY (480 zł / m kw.), SOFT (730 zł / m kw.) i COMFORT (950 zł / m kw.)

Obecnie, w ramach specjalnej akcji promocyjnej przygotowanej przez ASBUD, klienci mogą nabyć wykończone dwu- i trzypokojowe mieszkania już w cenie odpowiednio 307 i 451 tys. zł. Jednak to nie wszystko! Na każdego z klientów, który zdecyduje się na zakup lokalu wykończonego pod klucz, czeka pakiet Smart Home, gwarantujący dostęp do inteligentnego, bezprzewodowego systemu FIBARO. Umożliwia on sterowanie oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w mieszkaniu przy pomocy telefonu, tabletu lub komputera – z każdego miejsca na świecie. Dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, system pozwala również monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a także rozpoznaje potencjalne niebezpieczeństwo i rozpoczyna odpowiednie procedury alarmowe.


O Grupie ASBUD
Grupa ASBUD to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych, która od 19 lat z powodzeniem prowadzi działalność na polskim rynku nieruchomości. Dotychczas firma przygotowała różnorodne projektywy Warszawie i okolicach, które powstały m.in. na Białołęce, Bielanach, Powiślu, Ochocie, Tarchominie oraz w Piasecznie i Konstancinie-Jeziornie. Obecnie, Grupa ASBUD koncentruje się na komercjalizacji kolejnych projektów mieszkaniowych na łącznie ok. 2000 mieszkań, wśród których są m.in. inwestycje Młody Żoliborz, Flora i Grzybowska 85  oraz komercjalizacji biurowca klasy A – Karolkowa Business Park, który oferuje najemcom 18,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w bezpośrednim sąsiedztwie stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego. Grupa ASBUD przygotowuje się również do realizacji kolejnych projektów mieszkaniowych, które będą zlokalizowane na warszawskiej Woli i w Śródmieściu. ASBUD wchodzi w skład dwóch międzynarodowych grup deweloperskich –  Shikun & Binui i Tanous Group. Dyrektorem Zarządzającym Grupy ASBUD jest Raied Tanous.