DODAJ

Nowa siedziba Komputronik i Komputronik Biznes w Warszawie

Warszawa
Nowa siedziba Komputronik i
Kajtman
2015-03-16 16:22:44

Komputronik i Komputronik Biznes otworzyły z początkiem marca nowe biuro w Warszawie. Zlokalizowane jest w Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich, który oferuje nowoczesną infrastrukturę biznesową w gruntownie odnowionej odsłonie.


 


Biuro handlowe Komputronik Biznes istnieje w Warszawie od 2004 roku, odpowiadając za obsługę klientów instytucjonalnych i korporacyjnych. To jedna z 6 filii, odpowiadająca za obsługę klientów i realizację projektów w województwie mazowieckim oraz wschodnim regionie Polski.


 


Siedziby główne Komputronik i Komputronik Biznes mieszczą się w Poznaniu, jednak Warszawa także jest wyjątkowym punktem na biznesowej mapie Polski. Dlatego właśnie Grupa Komputronik od ponad 12 lat zaznacza swoją obecność w stolicy – mówi Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik S.A. Przestronna i nowoczesna siedziba to przyjazne środowisko pracy dla zespołu, a także komfort organizacji spotkań biznesowych z klientami i partnerami, szkoleń czy prezentacji – dodaje.


 


Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181B to centrum biurowo-usługowe, w którym mieści się również innowacyjne centrum sportu i rekreacji AdgarFit oraz Centrum Szkoleniowe, obejmujące trzy budynki o łącznej powierzchni niemal 43 000 m2. Oferuje gruntownie zmodernizowaną w 2014 roku, nowoczesną i funkcjonalną powierzchnię biurową i konferencyjno-szkoleniową, z zaprojektowanym na nowo systemem komunikacji, terenami zielonymi i ścieżką do biegania. Biura Komputronik i Komputronik Biznes zaprojektowano docelowo dla 70 osób. Pracownicy i klienci mają do dyspozycji nowoczesne biuro z pięcioma salkami spotkań.