DODAJ

Nowe osiedle w Miasteczku Wilanów

Mieszkania i domy / Warszawa
Nowe osiedle w Miasteczku
Kajtman
2016-10-26 14:05:48
Yareal rusza z ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnych budynkach osiedla Strefa Wilanów, które powstanie przy wjeździe do Miasteczka Wilanów, tuż obok ratusza dzielnicy. W dwóch etapach inwestycji Yareal wybuduje 9 budynków, w których znajdzie się blisko 300 mieszkań.

Kompleks zostanie wzniesiony w punktowej, ekstensywnej zabudowie. Wewnątrz osiedla – powstającego na ostatniej niezagospodarowanej działce w najbardziej reprezentacyjnej części dzielnicy – będą dominowały tereny zielone. 

Zapewniamy szeroki wybór mieszkań, od kompaktowych jedno- i dwupokojowych, aż po komfortowe pięciopokojowe apartamenty z tarasami, zlokalizowane na ostatnich piętrach. Powierzchnia lokali wyniesie od 35 do 130 mkw. Poprawiając pierwotny projekt stworzyliśmy w Strefie Wilanów bardzo przemyślane układy lokali, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb przyszłych mieszkańców. Inwestycja została przyjęta z dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród obecnych mieszkańców Wilanowa, którzy szukają większego mieszkania lub traktują zakup jako inwestycję – mówi dyrektor działu projektów mieszkaniowych Yareal Polska, Jacek Zengteler.
 
26 października odbyło się uroczyste otwarcie biura sprzedaży wraz z trzypokojowym mieszkaniem pokazowym o powierzchni około 75 mkw. Biuro znajduje się na terenie inwestycji, przy skrzyżowaniu ulic Kieślowskiego i Oś Królewska, w pobliżu wjazdu na teren Miasteczka od ul. Przyczółkowej. 

Strefa Wilanów powstanie w sercu dzielnicy - obok parku linearnego nad Kanałem Wolickim, w otoczeniu widokowej Osi Królewskiej, plaży Wilanów, reprezentacyjnego budynku ratusza, a także największego w Miasteczku placu miejskiego, przy którym funkcjonują m.in park rekreacyjny, liczne restauracje i sklepy. Po zakończeniu przez Yareal budowy osiedla ta oferta jeszcze się poszerzy, dzięki usługom i sklepom, które usytuowane będą w sześciu lokalach, zaplanowanych w przyziemiach nowych budynków mieszkalnych.  

Architekci z cenionej pracowni Kuryłowicz & Associates podkreślili w swoim projekcie charakter tej niezwykłej lokalizacji. Bardzo zależało nam, aby projekt Strefy Wilanów był reprezentacyjny, a jednocześnie doskonale wkomponowany w istniejące otoczenie efektownej architektury i siatki ulic, którym nadano już ostateczny kształt – wyjaśnia Jacek Zengteler. 

Dzięki inwestycji Yareal ukończone zostaną również ścieżka rowerowa i chodnik wzdłuż ul. Kieślowskiego, które połączą Aleję Wilanowską z ulicą Klimczaka. Tym samym powstanie kompletne połączenie z trasą rowerową prowadzącą z Miasteczka Wilanów do Powsina i Lasu Kabackiego.

Wyburzenia szkieletów trzech budynków, będących pozostałością po przerwanej przed laty inwestycji innego dewelopera mają rozpocząć się w październiku. Rozpoczęcie realizacji pierwszego etapu inwestycji planowane jest w połowie 2017 r.

Ze względu na bardzo dobrą reputację Yareal jako dewelopera realizującego projekty wysokiej jakości, spotykamy się z bardzo dużym zainteresowaniem Strefą Wilanów ze strony klientów, którzy odwiedzają nasze biuro sprzedaży i mieszkanie pokazowe – dodaje Jacek Zengteler.