DODAJ

Yareal planuje kolejne projekty mieszkaniowe

Mieszkania i domy / Warszawa
Yareal planuje kolejne projekty
Kajtman
2013-09-26 15:32:45

Jeszcze w tym roku Yareal Polska rozpocznie sprzedaż dwóch nowych projektów mieszkaniowych w Warszawie. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w obrębie starej Saskiej Kępy. Yareal, zgodnie ze swoją strategią, realizuje kameralne i ekskluzywne projekty w atrakcyjnych lokalizacjach.


 


We wrześniu Yareal oddał do użytkowania trzeci po Mokotowskiej 49a i Rezydencji Białej projekt mieszkaniowy – Hożą 55. Kolejny w planach jest kameralny obiekt odpowiadający standardem Mokotowskiej i Hożej, który powstanie przy ulicy Londyńskiej na starej Saskiej Kępie. Otoczenie zieleni, niedalekie sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, zaciszna lokalizacja wśród niskiej zabudowy, a zarazem bliskość tętniącej życiem ulicy Francuskiej, czynią z tego miejsca jedną z najbardziej pożądanych stołecznych lokalizacji mieszkaniowych. Dostępność komunikacyjna i korzyści płynące z życia w centrum miasta, a zarazem komfort i otoczenie podobne jak w podwarszawskiej rezydencji, to niekwestionowane atuty tego projektu.


 


W budynku przy Londyńskiej znajdzie się 27 apartamentów o powierzchniach od ok. 30 do ok. 165 mkw., od studia po 5 pokoi. Miejsca parkingowe zaplanowano w części podziemnej budynku. Mimo, iż jeszcze nie rozpoczęła się sprzedaż apartamentów, do Yareal zgłaszają się już pierwsi klienci, zainteresowani zakupem mieszkania w tej lokalizacji.