DODAJ

Ruszył konkurs na nazwę nowoczesnego biurowca w Pile

Biura / Piła
Ruszył konkurs na nazwę
Kajtman
2013-10-21 14:14:47

P.R.E.S.C.O. GROUP rozpoczyna konkurs na nazwę biurowca, który powstanie w Pile przy ul. Witaszka 6. Dla autora najlepszego pomysłu przewidziana jest atrakcyjna nagroda. Będzie mógł wybrać jedną spośród dwóch opcji – iPada z wyświetlaczem Retina o pojemności 32 GB lub 3-miesięczny płatny staż w pilskim oddziale P.R.E.S.C.O. Ponadto, zwycięzca otrzyma dwuosobowe zaproszenie na uroczyste otwarcie biurowca, które odbędzie się po zakończeniu inwestycji. Konkurs trwa do 1 listopada br.


 


- Chcielibyśmy, by nazwa budynku w pełni oddawała jego wyjątkowy charakter. Dzięki tej inwestycji w sercu Piły powstanie bowiem pierwszy tego typu nowoczesny biurowiec wysokiej klasy. Zewnętrzną ścianę budynku stworzą płyty z piaskowca przeplatane szkłem, a całość będzie utrzymana w barwach P.R.E.S.C.O. Zachęcamy do zgłaszania w konkursie swoich pomysłów. Liczymy, że uda się wybrać ciekawe i trafne określenie, które przypadnie mieszkańcom Piły do gustu – mówi Wojciech Andrzejewski, wiceprezes P.R.E.S.C.O. GROUP.


 


Propozycje nazw biurowca należy przesyłać mailowo na adres pr@presco.pl do 1 listopada do godz. 23:59. W zgłoszeniu trzeba zawrzeć swoje dane osobowe i oświadczenie o akceptacji regulaminu.  Każdy uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie trzy propozycje. Oceny pomysłów dokona jury. Wyniki zostaną ogłoszone 8 listopada br. na www.presco.pl/aktualnosci. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.


 


Obiekt przy Witaszka, którego dotyczy konkurs, został zaprojektowany z myślą o wniesieniu nowej jakości na architektoniczną mapę Piły. Zlokalizowany w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie ratusza i dwóch miejskich parków, będzie składać się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 2500 m2. Wyższe partie zajmie spółka P.R.E.S.C.O., która przeniesie tu swoje centrum operacyjne. Na parterze znajdzie się natomiast miejsce dla firm oferujących usługi prawne czy finansowe, a także restauracji z letnim ogródkiem. Oddanie budynku do użytku przewidziano na 2014 rok.


 


Więcej informacji o konkursie, zasady dokonywania zgłoszeń oraz szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.presco.pl/aktualnosci.