DODAJ

„Na Życzliwej” – właściwy punkt widzenia

Mieszkania i domy / Wrocław
„Na Życzliwej” – właściwy
Meredith
2014-08-28 11:01:00

Ogromna ilość dostępnych mieszkań na rynku sprawia, że wybierając swoje własne cztery kąty, możemy być wybredni w każdym calu. Deweloperzy zatem starają się wychodzić naprzeciw każdym potencjalnym żądaniom klientów, stwarzając wnętrza nowoczesne i oryginalne.


 


Z której strony patrzysz…


Nowe osiedle powstające na ul. Życzliwej we Wrocławiu z początku może wydawać się nieco jednolite. Budynek w odcieniach szarości – nic nie może już zaskoczyć. A jednak! Wystarczy spojrzeć nieco w górę i podejść bliżej, by zmienić zdanie, bowiem spody loggii pomalowane są w odcieniu zieleni. Ten efekt powoduje, że budynek z zewnątrz staje się bardziej żywy i interesujący. I o taki efekt chodziło zapewne deweloperowi – Profit Development.


 


Wnętrze również będzie miało w sobie nutkę oryginalności. Aranżacją klatek schodowych zajmą się studenci wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Powierzchnie mieszkań mają wynosić od 37 do 66 m2, a ponadto każde ma mieć dostęp do tarasów zielonych, loggii bądź balkonów o powierzchni nawet 156 m2. Ceny natomiast będą rozpoczynać się od 5200 zł/m2. Istnieje także możliwość wykończenia mieszkania za 199 zł/m2. Odbiór mieszkań już jesienią 2014 r.


 


Ciekawa okolica


Osiedle znajduje się w dzielnicy Krzyki. Lokalizacja jest dogodna dla osób korzystających nie tylko z własnych samochodów, ale także z komunikacji miejskiej. Znajdują się tu dwie pętle tramwajowe oraz kilka linii autobusowych. Ponadto łatwo przedostać się do centrum jedną z głównych ulica Wrocławia – ul. Powstańców Śląskich lub Obwodnicą Śródmiejską. Zmotoryzowani powinni być również zainteresowani bliskością autostrady A4.


 


Ci, którzy lubią zakupy w hipermarketach, będą mogli bez problemu i krótkim czasie dojechać do 3 galerii handlowych znajdujących się na Bielanach Wrocławskich – CH Borek, CH Auchan i Bielany Park Handlowy.


 


Osoby lubiące spędzać wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu, korzystać mogą z pobliskiego parku lub wybrać się na tor wyścigów konnych, który już od długiego czasu zapewnia rozrywkę wrocławianom.