DODAJ

Dzień otwarty w trzech wrocławskich inwestycjach mieszkaniowych

Mieszkania i domy / Wrocław
Dzień otwarty w trzech
tuWroclaw.com
2012-03-15 17:40:36

Szukasz nowego mieszkania? W sobotę 17 marca będziesz mógł z bliska obejrzeć trzy wrocławskie inwestycje: Villa Vratislavia, Nowy Horyzont i Zakątek na Wietrznej. Na odwiedzających będą czekać specjaliści ds. sprzedaży i inwestycji, doradcy finansowi oraz eksperci ds. aranżacji i wykończenia wnętrz.

Aby uniknąć niepotrzebnych wątpliwości, warto przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania zasięgnąć porady ekspertów oraz zwiedzić dokładnie samą inwestycję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Grupa Deweloperska GEO postanowiła zorganizować dzień otwarty w swoich wrocławskich inwestycjach. Na pytania odwiedzających odpowiadać będą specjaliści.

- Wszystkie nasze inwestycje powstają z myślą o naszych klientach – tych dla których staną się one domem na wiele lat - mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Dewloperskiej GEO.

- Staramy się im pomóc w podjęciu tej jakże ważnej decyzji związanej z zakupem własnego mieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować dni otwarte we wrocławskich inwestycjach – dodaje.


Każdy z gości będzie mógł porozmawiać ze specjalistami ds. sprzedaży oraz inwestycji Grupy GEO. Deweloper przygotował mieszkania pokazowe, dzięki którym będzie można przekonać się jak ergonomiczne oraz ustawne są dostępne mieszkania.

Wykończeniem oraz aranżacją mieszkań pokazowych zajmowała się firma redNet DOM, której przedstawiciele będą do dyspozycji odwiedzających. Goście będą mogli zapytać o to jakie są najlepsze materiały wykończeniowe, jak zaaranżować przestrzeń, jakich kolorów należy używać, aby mieszkanie wydawało się większe itp. Dodatkowo na pytania z zakresu finansów odpowiadać będą eksperci z redNet Doradcy.

Dzień otwarty Grupy Deweloperskiej GEO odbędzie się 17 marca, od godziny 10.00 do 15.00, w trzech wrocławskich inwestycjach:

Villa Vratislavia - ul. Dyrekcyjna 43/6 - biuro sprzedaży,
Nowy Horyzont - ul. Łomnicka 20/1 - mieszkanie pokazowe,
Zakątek na Wietrznej - ul. Wietrzna 129/2 - mieszkanie pokazowe.

Zakątek na Wietrznej zlokalizowany jest na wrocławskich Krzykach. Inwestycję stanowi jeden 5-kondygnacyjny budynek z mieszkaniami 2, 3, 4 oraz 5-pokojowymi o metrażu od 33,46 mkw. do 99,51 mkw. Villa Vratislavia to 6-kondygnacyjny budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Dyrekcyjnej oraz Gajowej, z dostępnymi mieszkaniami o powierzchni od 37 mkw. do 106 mkw. Nowy Horyzont to osiedle położone na Stabłowicach. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 87 mkw.
Autor: tm, inf. prasowa