DODAJ

Konferencja InnoExpo Startup Day!

Wrocław
Konferencja InnoExpo Startup Day!
Lukander
2012-05-18 17:09:48

Już 25 maja 2012 r. zapraszamy do Wrocławskiego Centrum Kongresowego (RCTiB) na międzynarodową konferencję InnoExpo Startup Day, na której dowiesz się jak wcielać w życie biznesowe marzenia.


 


InnoExpo Startup Day to prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Konferencja InnoExpo Startup Day stanowić będzie niepowtarzalną okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi, pełnymi pomysłów ludźmi, którzy będą mogli liczyć na wsparcie ze strony znanych biznesmenów na drodze rozwoju własnej innowacyjności i przedsiębiorczości. Wydarzenie w szczególny sposób, bo w ujęciu inwestycyjnym, swoją tematyką obejmie zagadnienia sturtupów – młodych, dynamicznie rozwijających się firm, które mają szansę osiągnąć niebywały sukces na przestrzeni najbliższych lat oraz stanowić o przewadze konkurencyjnej naszego regionu. Dowiedz się, czy startup jest dla Ciebie.


 


Konferencja InnoExpo Startup Day otwiera w tym roku prestiżowe wydarzenie – Startup Weekend organizowany przez Fundację Kauffmana. Startup Weekend jest międzynarodowym przedsięwzięciem, podczas którego młodzi ludzie w ciągu 54 godzin wymieniają się doświadczeniem i wiedzą w zakresie tworzenia innowacyjnych produktów i usług, zakładania i rozwijania biznesu, skutecznego zarządzania startupem oraz budowania wartości firmy.

 


Uczestnikami konferencji będą inwestorzy kapitałowi, fundusze wysokiego ryzyka, właściciele i kadra zarządzająca startupów oraz pomysłodawcy młodych i innowacyjnych firm – ludzie pełni pomysłów, energii i determinacji w realizacji swoich celów biznesowych.

Prelegenci InnoExpo Startup Day to wysokiej klasy, uznani eksperci z dziedziny finansów, inwestycji, marketingu i zarządzania, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.Celem konferencji jest przybliżenie sposobów funkcjonowania funduszy seed i venture capital. Spotkanie umożliwi twórcom projektów biznesowych oraz początkującym przedsiębiorcom, poznanie niezbędnej wiedzy na temat zasad i form pozyskiwania kapitału wysokiego ryzyka. Własny startup to nie małe wyzwanie. Dowiedz się jak mu sprostać poprzez kontakt z doświadczonymi ekspertami i praktykami w swojej branży. Nawiązane w ten sposób relacje biznesowe mogą okazać się kluczowe dla rozwoju Twojego pomysłu.


 


Co gwarantuje sukces?

Pasja autorów, solidne wykonanie, odwaga w zdobywaniu nisz rynkowych, wiedza i doświadczenie ekspertów, środki na rozwój. Przyjdź na Konferencję InnoExpo Star-tup Day i dowiedz się jak pozyskać kapitał dla innowacji! 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny pod poniższym linkiem: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFYzWlFBVVg5Z1ljMk9EbUlEUWxoUXc6MQ#gid=0 
Szczegółowych informacji udzielają konsultanci Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych: 
Rafał Pałgan (tel. 784087248, mail: rafalpalgan@ines.org.pl)


Katarzyna Saranek (tel. 784087245, mail: katarzynasaranek@ines.org.pl)