B URBAN = THE BEST URBAN, najlepszy miejski projekt inwestycyjny we Wrocławiuźródło: materiały inwestora

B URBAN = THE BEST URBAN, najlepszy miejski projekt inwestycyjny we Wrocławiu

Artykuł sponsorowany
B Urban
adresWrocław, Jaworska 4
inwestorInwestgrupa Sp. z o.o.
REKLAMA
Wakacyjna promocja dla inwestorów, wpłata 10% i gwarancja ceny. Tylko do końca lipca!
O inwestycji B URBAN – można tylko powiedzieć, że to "THE BEST" – najlepszy projekt inwestycyjny od firmy Inwestgrupa Sp. z o.o. we Wrocławiu w ostatniej dekadzie, a może nawet w ostatnim dwudziestoleciu.

To pewna lokata kapitału z gwarantowaną stopą zwrotu

Tylko w lipcu można skorzystać z promocji – 10% wpłaty z gwarancją stałej ceny zakupu – ilość lokali objętych promocją ograniczona.Jak zabezpieczyć kapitał w tych niepewnych czasach?

Na te potrzeby inwestorów odpowiedział znany wrocławski deweloper Inwestgrupa Sp. z o.o. i przygotował inwestycję, która wyróżnia się na wrocławskim rynku mieszkaniowym. Wysoki standard wykończenia lokali, doskonała lokalizacja w otoczeniu ponad 40 tys. miejsc pracy to najważniejsze zalety B URBAN. W pobliżu znajdziemy – biura, galerie handlowe, parki przemysłowe i uczelnie – to gwarancja wynajmu lokalu.
Najnowsze dane o zmianach cen na rynku nieruchomości podane przez sonarhome.pl potwierdzają, że inwestycja w nieruchomości jest dziś bardzo opłacalna. Od początku roku ceny mieszkań we Wrocławiu wzrosły o 5,8%, a ilość ofert nieruchomości wystawionych w lipcu na sprzedaż spadła o 4.07% w stosunku do poprzedniego miesiąca  

Rewelacyjna, bezkonkurencyjna lokalizacja z ogromnym potencjałem najmu

B URBAN to przede wszystkim pewna i bardzo dobra inwestycja! Od dłuższego czasu oprocentowanie lokat w bankach jest niższe od rosnącej z miesiąca na miesiąc inflacji. Pieniądze na rachunku bankowym tak naprawdę przynoszą straty. Zakup mieszkania pod wynajem to obecnie najbezpieczniejsza inwestycja na rynku. 
B URBAN to BEZPIECZEŃSTWO – inwestycja ze względu na 23% stawkę VAT nie jest objęta ustawą deweloperską, ale klienci pomimo tego mają zakładane indywidualne rachunki, z których środki mogą być uruchamiane jedynie na spłatę kredytu na budowę – podkreśla Piotr Borowy, dyrektor Działu Sprzedaży Inwestgrupa Sp. z o.o. 
materiały inwestora

Dodatkowo inwestorzy mogą skorzystać w lipcu z promocji, płatność 10/90 bez podniesienia ceny mieszkania

Kawalerkę z pełnym wykończeniem i wyposażeniem można nabyć już za niecałe 250 tys. zł – to bardzo dobra cena biorąc pod uwagę lokalizację i jakość wykończenia. Inwestor może zdecydować, czy chce kupić lokal gotowy, w pełni wyposażony, który może wynająć następnego dnia po zakupie, czy zdecyduje się na tańszy standard podstawowy. W obu przypadkach inwestuje w nieruchomość, której wartość rośnie z roku na rok ze względu na atrakcyjną lokalizację i duże zainteresowanie wynajmem w tej okolicy. To dobra propozycja dla lokaty kapitału, bo inwestycja jest od samego początku jest realizowana z myślą o inwestorach, którzy będą chcieli czerpać zyski z wynajmu. Zarządzanie nieruchomością można powierzyć profesjonalnemu operatorowi. Pod względem prawnym właściciele mogą czuć się w 100% zabezpieczeni – każdy lokal ma odrębną księgę wieczystą. 
materiały inwestora
REKLAMA

Wynajmę mieszkanie, ale tylko w najlepszej lokalizacji, z najlepszym dojazdem do pracy i na uczelnię

B URBAN to miejsce doskonałe dla ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy i korzystać ze wszystkich dogodności jakie niesie ze sobą życie w nowoczesnym mieście. To wreszcie propozycja dla ludzi, którzy nie chcą wiązać się na tym etapie swojego życia trwale z miejscem zamieszkania. Wolą wynająć nowoczesny apartament lub kawalerkę. Studiują, realizują kontrakt i przez najbliższe kilka lat chcą komfortowo mieszkać we Wrocławiu. Świadomie decydują się na to, bo chcą żyć w nowoczesnej przestrzeni. Pragną zamieszkać w okolicy, która sprawi, że będą mogli czerpać ze wszystkich atrakcji i możliwości jakie niesie ze sobą życie w dużym mieście. B URBAN to 419 umeblowanych kawalerek i 33 lokale dwupokojowe. W budynku przewidziano nowoczesne rozwiązania takie jak wspólna pralnia, kawiarnia, pomieszczenia coworkingowe.  

Do pracy, na uczelnię spacerem w ciągu kilku minut – dlaczego nie?

Do stacji PKP, do przystanku autobusowego, do tramwaju – wszędzie blisko! B URBAN to wymarzona lokalizacja dla ludzi, którzy nie chcą tracić swojego cennego czasu na dojazdy do pracy. Do Biznes Garden, Wrocławskiego Parku Biznesu, Centrum Handlowego Magnolia jest zaledwie parę kroków. Za przysłowiowym płotem znajduje się Dolnośląska Szkoła Wyższa. Centrum miasta to zaledwie kilka przystanków tramwajowych – niespełna 10 minut i już można spacerować po wrocławskim rynku.

Wakacyjna promocja do końca lipca tylko 10% wpłaty i… 

W sprzedaży jest jeszcze około 150 lokali – to ostatni moment, aby zainwestować środki, być może w najlepszej inwestycji mieszkaniowej ostatniej dekady we Wrocławiu. B URBAN to projekt bezpieczny, z gwarantowaną stopą zwrotu. Deweloper przygotował w okresie wakacji promocję dla jeszcze niezdecydowanych. Tylko w lipcu wystarczy wpłacić 10% wartości lokalu, by otrzymać gwarancję ceny. 

Zainwestuj w nieruchomości we Wrocławiu. B URBAN od Inwestgrupy Sp. z o.o. to pewna lokata kapitału – czas promocji ograniczony. 

Zdjęcia i fotorelacje z inwestycji dostępne są w galerii
Aktualna oferta dostępnych lokali znajduje się w ogłoszeniach.