Belgijska firma DesleeClama stawia na ŁódźSEGRO

Belgijska firma DesleeClama stawia na Łódź

Orzech
Orzech
REKLAMA

Belgijska firma DesleeClama, producent włókien do materacy zdecydował się na zwiększenie swojej obecności w Polsce i Łodzi. Firma niemal dwukrotnie zwiększyła swoją obecność w Segro Business Parku Łódź. Obecnie zajmuje łącznie prawie 6,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

DesleeClama jest częścią holdingu BekaertDeslee i działa w parku od 2015 roku. Decyzja o najmie dodatkowych 3,3 tys. mkw. wynika z rozwoju belgijskiej spółki w Polsce i potrzeby zwiększenia mocy wytwórczych. W transakcji pośredniczyła firma Axi Immo.

– W 2020 roku przedłużyliśmy umowę najmu, a teraz zwiększamy zajmowaną powierzchnię, tworząc warunki niezbędne do zwiększenia skali biznesu. Możemy prowadzić naszą działalność, korzystając z tego samego, sprawdzonego obiektu, który spełnia nasze oczekiwania. Park Segro w Łodzi pozwala na sprawną dystrybucję naszych produktów w kraju, we wszystkich kierunkach – informuje Nikita Naumov, operations manager na Czechy, Estonię, Hiszpanię i Polskę, BekaertDeslee.

Park logistyczno-biznesowy Segro Business Park Łódź to ponad 13 ha terenu inwestycyjnego, usytuowanego przy ul. Rokicińskiej 168 w pobliżu centrum miasta.

– Siłą naszego parku jest nie tylko atrakcyjna, miejska lokalizacja - około 6 km od centrum miasta, lecz również dogodna infrastruktura, która znacznie usprawnia procesy logistyczne naszych klientów – podkreśla Waldemar Witczak, dyrektor regionalny w Segro.

SEGRO
REKLAMA

Segro Business Park Łódź to nowoczesny park logistyczno-biznesowy:

- 13,5 ha terenu inwestycyjnego,

- Docelowo prawie 55 000 mkw. powierzchni magazynowej, logistycznej (cross-docking) i produkcyjnej,

- Ponad 47 000 mkw. zrealizowanej powierzchni

Segro, spółka o statusie Real Estate Investment Trust (REIT), jest właścicielem, zarządcą i deweloperem powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych z portfolio wielkości 9,6 mln mkw. o wartości 21,3 mld funtów. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w Gliwicach, Łodzi, Poznaniu, Strykowie, Tychach, Warszawie i Wrocławiu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA