Warszawa: Belgijska firma Equilis wybuduje ponad 1000 mieszkań na Ursusieźródło: pixabay.com

Warszawa: Belgijska firma Equilis wybuduje ponad 1000 mieszkań na Ursusie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Belgijska firma Equilis zakupiła grunt na warszawskim Ursusie i planuje tam realizację inwestycji na ponad 1000 mieszkań. Rozpoczęcie budowy jest planowane w 2022 roku.
Po sfinalizowaniu transakcji zakupu terenu pod nową inwestycję Equilis rozpoczyna przygotowanie projektu architektonicznego. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, inwestycja powstanie z wykorzystaniem proekologicznej technologii i elementów budownictwa pasywnego.

Misja Equilis to budowanie nie tylko obiektów, ale przede wszystkim miejsc i ich historii, kształtowanie przestrzeni do życia i przeżywania. Dlatego tak bardzo zależało nam na możliwości realizacji naszej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w stolicy na terenie Ursusa, miejsca bogatego w tradycję, nie tylko tę postindustrialną. Ta przestrzeń sukcesywnie się zmienia, dając nam możliwość projektowania inwestycji łączących wiele funkcji. Jesteśmy na etapie planowania inwestycji, w jej realizacji z całą pewnością będziemy kierować się aspektami, które dla Equilis są kluczowe: innowacyjnością projektu, jego spójnością z otoczeniem, zastosowaniem rozwiązań proekologicznych i elementów budownictwa pasywnego – komentuje Anna Dużyńska, CEO Equilis Poland.

W ramach inwestycji, którą Equilis zrealizuje na warszawskim Ursusie, planowana jest budowa na ponad 1000 mieszkań. Inwestor deklaruje, że budowa rozpocznie się w 2022 roku.

O inwestorze:

REKLAMA
Equilis to belgijska spółka, która realizuje projekty mieszkaniowe, biurowe i handlowe w całej Europie. Deweloper przykłada ogromną wagę do poszanowania odnawialnych źródeł energii, ze świadomością wpływu, jakie projekty mają na środowisko – od gospodarki zasobami wodnymi, przez nadanie nowego kształtu terenom poprzemysłowym, aż po wpływ na lokalną gospodarkę i społeczności. Poza ekologią, filarem działalności Equilis jest także zapewnienie wysokiego poziomu estetycznego projektów. 
Wraz z rozpoczęciem realizacji warszawskiej inwestycji, Equilis Poland wstąpiła w szeregi Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA