REKLAMA

Opinie o Stadion Miejski (15)

Napisz komentarz
kados
To jedna z lepszych inwestycji jakie podjęto w ostatnich kilku latach
ElkaK
http://tspodbeskidzie.pl/gm329/galeria-meczu

W Bielsku po oddaniu jednej trybuny od razu rozpoczęto pracę nad kolejną. W linku zdjęcia z prac.
Kajtman
60073_1000x.jpg
[size=85:jtsmqgqm]Zdjęcie Urzędu Miasta Bielsko-Biała[/size:jtsmqgqm]

60074_1000x.jpg
[size=85:jtsmqgqm]Zdjęcie Urzędu Miasta Bielsko-Biała[/size:jtsmqgqm]

60075_1000x.jpg
[size=85:jtsmqgqm]Zdjęcie Urzędu Miasta Bielsko-Biała[/size:jtsmqgqm]

60076_1000x.jpg
[size=85:jtsmqgqm]Zdjęcie Urzędu Miasta Bielsko-Biała[/size:jtsmqgqm]

60077_1000x.jpg
[size=85:jtsmqgqm]Zdjęcie Urzędu Miasta Bielsko-Biała[/size:jtsmqgqm]
Orzech
Szef Podbeskidzia mediatorem w sprawie stadionu

Marek Glogaza, nowy prezes Podbeskidzia, będzie rozmawiał z mieszkańcami wspólnot, którzy nie chcą budowy nowego stadionu. Ma upoważnienie prezydenta miasta!

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... dionu.html
Godfath3r
Firma budowlana Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego wygrała przetarg na budowę stadionu miejskiego w Bielsku-Białej - podał we wtorek bielski magistrat.

Cena była jedynym kryterium, które brano pod uwagę przy wyborze wykonawcy. W ogłoszeniu podpisanym przez wiceprezydenta miasta Lubomira Zawieruchę podkreślono, że zwycięska firma złożyła najkorzystniejszą ofertę. Bielska "Przemysłówka" oszacowała koszt budowy na 81,8 mln zł. Stadion ma powstać w 28 miesięcy.

pokaz-artykul.png
Jan Augustynowski
Lipiec 2009, źródło: www.fotopolska.eu

6602.jpg


20470_1000x.jpg20471_1000x.jpg20472_1000x.jpg
Godfath3r
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uchylił ważność pozwolenia na budowę nowego stadionu miejskiego w Bielsku-Białej - podał we wtorek po południu portal super-nowa.pl. Prace miały się rozpocząć jeszcze latem bieżącego roku.

"Nie wiemy, dlaczego tak się stało, ponieważ nie posiadamy uzasadnienia sądu. Ma dotrzeć do nas lada dzień. Gdy je otrzymamy, będziemy wiedzieć, jak się odwoływać" - wyjaśnił w rozmowie z bielskim portalem sekretarz miasta Grzegorz Tomaszczyk.

pokaz-artykul.png
Orzech
Dziesięć podmiotów złożyło oferty w przetargu na budowę stadionu miejskiego w Bielsku-Białej. W piątek minął termin. Do lipca oferty będą analizowane, a następnie zostanie wybrany wykonawca - poinformował rzecznik bielskiego magistratu Tomasz Ficoń.


pokaz-artykul.png
Kajtman
Bielski magistrat do 10 czerwca przesunął termin składania ofert na budowę stadionu miejskiego. Powodem jest duże zainteresowanie potencjalnych wykonawców i liczne zapytania dotyczące inwestycji.

Przetarg ogłoszono w połowie marca. To drugie przesunięcie terminu składania ofert. Wcześniej datę, pierwotnie ustaloną na 5 maja, zmieniono na 23 maja.

Nowy stadion, który powstanie w miejscu już istniejącego obiektu, gdzie swoje mecze rozgrywają piłkarze pierwszoligowego Podbeskidzia i trzecioligowej Stali, ma zostać ukończony do 2013 r.

pokaz-artykul.png
blackdog
ciekawe czy uda sie im awansowac do ekstraklasy bo w I lidze to nie na wiele taki stadion sie przyda
Kajtman
Do 23 maja bielski magistrat przedłużył termin składania ofert na budowę nowego stadionu miejskiego, który powstanie w miejscu obecnie istniejącego obiektu - dowiedziała się w czwartek PAP.

Dotychczasowy termin składania ofert kończył się 5 maja. Rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Tomasz Ficoń poinformował jednak, że magistrat został zasypany pytaniami o przetarg, który został ogłoszony w całej Unii Europejskiej.

pokaz-artykul.png
Anna Maria
Władze miasta Bielska-Białej otrzymały pozwolenie na budowę Stadionu Miejskiego przy ulicy Żywieckiej. Projekt obiektu sportowego został wykonany przez firmę ATJ Architekci z Warszawy. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. 100 mln zł. Możliwe, że już wiosną 2011 roku ruszy budowa obiektu, a koniec prac nastąpić ma w ciągu trzech lat.

9177.fullsize.jpg

Zgodnie z planem inwestycja będzie realizowana w miejscu obecnego stadionu miejskiego, który powstał pod koniec lat 50. XX wieku. Nowy bielski stadion miejski pomieścić ma 15 tysięcy kibiców. Widownia zostanie podzielona na cztery sektory z osobnymi wejściami wyposażonymi w czytniki kart identyfikacyjnych oraz kołowroty. Dodatkowo będzie też 24 miejsca, dostępne z poziomu terenu dla osób niepełnosprawnych.

Będzie to wyłącznie stadion piłkarski - trybuny przejmą kształt prostokąta otaczającego boisko (obecnie są owalne). Pole gry liczyć będzie 120 x 80 metrów, a boisko piłkarskie 68 x 105 metrów. Obiekt ma być w pełni zadaszony, a także posiadać podgrzewaną murawę, sztuczne oświetlenie oraz boisko treningowe ze sztuczną murawą i oświetleniem spełniające warunki UEFA. Ponadto będą też budynki administracyjne oraz sale przeznaczone na gabinety odnowy biologicznej. Powstanie także parking na kilkaset miejsc.

Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji.
Anna Maria
Władze Bielska-Białej otrzymały pozwolenie na budowę Stadionu Miejskiego przy ulicy Żywieckiej. Projekt obiektu sportowego został wykonany przez firmę ATJ Architekci z Warszawy. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. 100 mln zł. Możliwe, że już wiosną 2011 roku ruszy budowa nowego stadionu, a koniec prac nastąpi w ciągu trzech lat.
REKLAMA