Biurowiec Format w Gdańsku już gotowy Materiały prasowe

Biurowiec Format w Gdańsku już gotowy

FILM
Orzech
Orzech
Format
adresGdańsk, Leona Droszyńskiego 24
inwestorTorus Sp. z o.o.
REKLAMA

Firma Torus otrzymała w I kwartale bieżącego roku pozwolenie na użytkowanie budynku biurowo-usługowego Format w Gdańsku. Obiekt stanął w biznesowej części Gdańska, na granicy Oliwy i Przymorza. Biurowiec ma 5 kondygnacji nadziemnych, a jego łączna powierzchnia najmu wynosi blisko 16 tys. mkw.

Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP/SKM Oliwa, zapewniając komfortowy i szybki dojazd do pracy zarówno mieszkańcom Gdańska, jak i Sopotu, Gdyni czy okolicznych miejscowości. Ze stacji tej odjeżdżają również pociągi dalekobieżne, co stanowi duże ułatwienie w przypadku podróży służbowych czy spotkań biznesowych. W przyszłości inwestor, firma Torus, planuje wybudować bezpośrednie przejście z peronu na teren inwestycji. Podniesie to nie tylko komfort podróżowania przyszłych pracowników, ale też mieszkańców okolicy. Inwestycja posiada również dużą liczbę miejsc parkingowych dla samochodów – łącznie 396 (316 w częściach podziemnych oraz 80 na zewnątrz), a także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów (miejsca postojowe na zewnątrz budynku i specjalne strefy na parkingach podziemnych, ponadto szatnie z prysznicami i szafkami). W planach jest także stworzenie zewnętrznej strefy sportowej – boisk do gry w koszykówkę i siatkówkę.

REKLAMA

Format wybudowany został w wypracowanym przez lata wysokim standardzie Torusa, co oznacza m.in.: bezpieczeństwo energetyczne oparte o dwie niezależne linie energetyczne, a także UPS-y i generator prądotwórczy wysokiej mocy; wprowadzanie na powierzchnię 50 m3 świeżego powietrza na osobę na godzinę (najwyższa wartość na trójmiejskim rynku, znacznie przewyższająca normy) czy zastosowanie bardzo dokładnych filtrów klasy F7 oczyszczających z zanieczyszczeń powietrze dostające się do budynku.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA