obserwuj
12
1457
26
290
REKLAMA

Artykuły o Bonarka 4 Business

Remi wynajmuje dwa piętra w budynku A kompleksu Bonarka 4 Business w Krakowie
Spółka Remi, będąca częścią Grupy Holding 1, wynajęła dwa piętra w budynku A kompleksu Bonarka for Business w Krakowie. Całkowita powierzchnia biurowa zajęta przez firmę wynosi około 2,6 tys. mkw. To powierzchnia biurowa dla około 300 pracowników.
Biuro projektowe Enetecs nowym najemcą Bonarka 4 Business w Krakowie
Kolejny nowy najemca w kompleksie biurowym Bonarka 4 Business w Krakowie. Biuro projektowe Enetecs wynajęło 560 mkw. powierzchni biurowej w budynku F. Nowy najemca to polskie inżynieryjne biuro projektowe specjalizujące się w projektach elektrycznych oraz AKPiA dla przemysłu i energetyki.
Benefit Systems S.A. przedłużył umowę najmu w kompleksie biurowym Bonarka for Business (B4B) w Krakowie
Firma Benefit Systems S.A. przedłużyła umowę najmu w kompleksie biurowym Bonarka for Business (B4B). Benefit Systems wynajmuje łącznie 1 850 mkw. na parterze i na pierwszym piętrze w budynku B. Firma dostarcza wysokiej jakości usługi dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
Belgijska firma Euroclear zainwestuje ponad 154 mln zł w Krakowie. Powstanie Centrum Usług Wspólnych
Ponad 150 milionów złotych zainwestuje firma Euroclear, która właśnie rozbudowuje swoją działalność w Krakowie. Przedmiotem nowej inwestycji, realizowanej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, będzie utworzenie centrum usług wspólnych dla Grupy Euroclear.
Międzynarodowa firma KION Group AG, działająca w sektorze maszynowym, zwiększy zatrudnienie w Krakowie
Międzynarodowa firma KION Group AG, działająca w sektorze maszynowym stawia na swój dalszy rozwój w stolicy Małopolski. Ta niemiecka firma planuje zatrudnienie kolejnych 50 specjalistów IT w swoim oddziale w Krakowie, który działa w tym mieście dwóch lat.
Międzynarodowa firma z branży finansowej Euroclear zamierza rozbudować swój oddział w Krakowie
Kolejna duża, międzynarodowa firma stawia na stolicę Małopolski. Euroclear, światowy lider w dziedzinie świadczenia usług potransakcyjnych z siedzibą w Brukseli, specjalizujący się w obsłudze transakcji na rynkach kapitałowych zamierza rozbudować swój oddział w Krakowie, poprzez zatrudnienie w nim kolejnych 400 pracowników. Będą pracować w nowo centrum technologicznym.
IWG, największa na świecie firma zajmująca się pracą hybrydową otwiera swoje pierwsze supernowoczesne przestrzenie coworkingowe w Białymstoku i Krakowie
IWG, największa na świecie firma zajmująca się pracą hybrydową i właściciel takich marek jak Spaces i Regus, otwiera swoje pierwsze supernowoczesne przestrzenie coworkingowe w Białymstoku i Krakowie.
Grupa ATERIMA zwiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w kompleksie Bonarka for Business "B4B" w Krakowie
Grupa ATERIMA to firma z ponad 10-letnią tradycją, specjalizująca się w opiece domowej dla seniorów, a także rekrutacji i zatrudnianiu pracowników. Niedawno przedłużyła umowę najmu w kompleksie Bonarka for Business "B4B", wchodzącym w skład portfela Revetas Capital w Polsce, oraz wynajęła dodatkową powierzchnię w Budynku H, zajmując łącznie 1900 mkw. W procesie negocjacji z wynajmującym najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Estońska firma z branży IT Nortal inwestuje w Krakowie
Kolejna zagraniczna firma z branży IT stawia na stolicę Małopolski. Tym razem jest to estoński Nortal, który wybrał Kraków jako miejsce na pierwsze w Polsce, a drugie w Europie Środkowej biuro. Firma zatrudnia aktualnie na świecie ponad 1,7 tys. specjalistów.
[Kraków] Rozpoczęła się budowa ósmego biurowca B4B
Kompleks biurowy Bonarka for Business (B4B) składa się na dzień dzisiejszy z siedmiu biurowców, ofer...
[Kraków] Herbalife dołącza do najemców kompleksu biurowego Bonarka4Business w Krakowie
Herbalife, globalny dostawca produktów ułatwiających kontrolę wagi, wynajmie 1,850 mkw. powierzchni...
[Kraków] 300 pracowników State Street rozpoczęło pracę w kompleksie Bonarka w Krakowie
Firma State Street (NYSE: STT), jeden z największych dostawców zaawansowanych usług finansowych dla...
REKLAMA