obserwuj
36
5
5
9
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 990720 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 990720 PLN
powierzchnia
46,00 m2
cena
990 720,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
21 537,39 zł/m2
piętro
5
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 990720 PLN2 pokoi Oferta nr: 41813677

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Conrada 30 w inwestycji Conrada 30
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 990720  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 990720 PLN w inwestycji Conrada 30