rzut nazwa powierzchnia piętro cena Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1028895 PLN 50 m2 6 1 028 895,00 zł
20 577,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1037212 PLN 43 m2 7 1 037 212,00 zł
24 121,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1062138 PLN 46 m2 6 1 062 138,00 zł
23 089,96 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1097727 PLN 46 m2 7 1 097 727,00 zł
23 863,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1153702 PLN 50 m2 7 1 153 702,00 zł
23 074,04 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1200920 PLN 43 m2 8 1 200 920,00 zł
27 928,37 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1207758 PLN 60 m2 6 1 207 758,00 zł
20 129,30 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1294200 PLN 72 m2 4 1 294 200,00 zł
17 975,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1383360 PLN 72 m2 5 1 383 360,00 zł
19 213,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1426194 PLN 72 m2 6 1 426 194,00 zł
19 808,25 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1461888 PLN 68 m2 6 1 461 888,00 zł
21 498,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1513344 PLN 68 m2 7 1 513 344,00 zł
22 255,06 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1612800 PLN 72 m2 7 1 612 800,00 zł
22 400,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 2843750 PLN 114 m2 8 2 843 750,00 zł
24 945,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 719516 PLN 37 m2 3 719 516,00 zł
19 446,38 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 719908 PLN 37 m2 3 719 908,00 zł
19 456,97 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 721280 PLN 37 m2 3 721 280,00 zł
19 494,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 723888 PLN 37 m2 4 723 888,00 zł
19 564,54 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 724086 PLN 37 m2 4 724 086,00 zł
19 569,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 729828 PLN 37 m2 4 729 828,00 zł
19 725,08 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 775950 PLN 37 m2 3 775 950,00 zł
20 971,62 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 787760 PLN 37 m2 5 787 760,00 zł
21 290,81 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 790985 PLN 37 m2 5 790 985,00 zł
21 377,97 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 792920 PLN 37 m2 5 792 920,00 zł
21 430,27 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 823050 PLN 37 m2 6 823 050,00 zł
22 244,59 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750 PLN 37 m2 6 825 750,00 zł
22 317,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825975 PLN 37 m2 6 825 975,00 zł
22 323,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 862750 PLN 30 m2 8 862 750,00 zł
28 758,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 895245 PLN 46 m2 3 895 245,00 zł
19 461,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 961540 PLN 37 m2 7 961 540,00 zł
25 987,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 961875 PLN 43 m2 6 961 875,00 zł