| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1028895 PLN | 50 m2 | 6 | - | 1 028 895,00 zł 20 577,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1037212 PLN | 43 m2 | 7 | - | 1 037 212,00 zł 24 121,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1062138 PLN | 46 m2 | 6 | - | 1 062 138,00 zł 23 089,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1097727 PLN | 46 m2 | 7 | - | 1 097 727,00 zł 23 863,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1153702 PLN | 50 m2 | 7 | - | 1 153 702,00 zł 23 074,04 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1200920 PLN | 43 m2 | 8 | - | 1 200 920,00 zł 27 928,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1207758 PLN | 60 m2 | 6 | - | 1 207 758,00 zł 20 129,30 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1294200 PLN | 72 m2 | 4 | - | 1 294 200,00 zł 17 975,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1383360 PLN | 72 m2 | 5 | - | 1 383 360,00 zł 19 213,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1426194 PLN | 72 m2 | 6 | - | 1 426 194,00 zł 19 808,25 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1461888 PLN | 68 m2 | 6 | - | 1 461 888,00 zł 21 498,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1513344 PLN | 68 m2 | 7 | - | 1 513 344,00 zł 22 255,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 1612800 PLN | 72 m2 | 7 | - | 1 612 800,00 zł 22 400,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 2843750 PLN | 114 m2 | 8 | - | 2 843 750,00 zł 24 945,18 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 719516 PLN | 37 m2 | 3 | - | 719 516,00 zł 19 446,38 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 719908 PLN | 37 m2 | 3 | - | 719 908,00 zł 19 456,97 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 721280 PLN | 37 m2 | 3 | - | 721 280,00 zł 19 494,05 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 723888 PLN | 37 m2 | 4 | - | 723 888,00 zł 19 564,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 724086 PLN | 37 m2 | 4 | - | 724 086,00 zł 19 569,89 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 729828 PLN | 37 m2 | 4 | - | 729 828,00 zł 19 725,08 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 775950 PLN | 37 m2 | 3 | - | 775 950,00 zł 20 971,62 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 787760 PLN | 37 m2 | 5 | - | 787 760,00 zł 21 290,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 790985 PLN | 37 m2 | 5 | - | 790 985,00 zł 21 377,97 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 792920 PLN | 37 m2 | 5 | - | 792 920,00 zł 21 430,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 823050 PLN | 37 m2 | 6 | - | 823 050,00 zł 22 244,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750 PLN | 37 m2 | 6 | - | 825 750,00 zł 22 317,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825975 PLN | 37 m2 | 6 | - | 825 975,00 zł 22 323,65 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 862750 PLN | 30 m2 | 8 | - | 862 750,00 zł 28 758,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 895245 PLN | 46 m2 | 3 | - | 895 245,00 zł 19 461,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 961540 PLN | 37 m2 | 7 | - | 961 540,00 zł 25 987,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 961875 PLN | 43 m2 | 6 | - | 961 875,00 zł 22 369,19 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 962326 PLN | 37 m2 | 7 | - | 962 326,00 zł 26 008,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 964946 PLN | 37 m2 | 7 | - | 964 946,00 zł 26 079,62 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 967042 PLN | 37 m2 | 7 | - | 967 042,00 zł 26 136,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 983528 PLN | 50 m2 | 5 | - | 983 528,00 zł 19 670,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 990720 PLN | 46 m2 | 5 | - | 990 720,00 zł 21 537,39 zł/m2 | |