obserwuj
36
5
5
9
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750 PLN
powierzchnia
37,00 m2
cena
825 750,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
22 317,57 zł/m2
piętro
6
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 825750 PLN1 pokoi Oferta nr: 41813683

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Conrada 30 w inwestycji Conrada 30
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bielany, 825750 PLN w inwestycji Conrada 30