| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 1298653 PLN | 109 m2 | 16 | - | 1 298 653,00 zł 11 914,25 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 1402177 PLN | 109 m2 | 17 | - | 1 402 177,00 zł 12 864,01 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 429216 PLN | 37 m2 | 1 | - | 429 216,00 zł 11 600,43 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 449000 PLN | 37 m2 | 6 | - | 449 000,00 zł 12 135,14 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 452498 PLN | 37 m2 | 4 | - | 452 498,00 zł 12 229,68 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 582415 PLN | 56 m2 | 8 | - | 582 415,00 zł 10 400,27 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 637573 PLN | 56 m2 | 12 | - | 637 573,00 zł 11 385,23 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Chorzów, Centrum, 856983 PLN | 73 m2 | 15 | - | 856 983,00 zł 11 739,49 zł/m2 |