Czy w centrum Koszalina powstanie nowy hotel?

Czy w centrum Koszalina powstanie nowy hotel?

Orzech
Orzech
REKLAMA

Całkiem możliwe, bo Orange szuka kupca na bardzo atrakcyjną nieruchomość przy ulicy Racławickiej 4, która wydaje się wręcz idealna pod tego typu obiekt. To dla potencjalnych inwestorów może być strzał w dziesiątkę.

Orange sprzedaje to miejsce wraz z przylegającą działką, co czyni tę ofertą atrakcyjną, zwłaszcza ze względu na lokalizację, idealną dla hotelu. Budynek ma łączną powierzchnię użytkową blisko 7,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Miasto Koszalin

Miasto jest znaczącym ośrodkiem kulturalnym – działają tu teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea.

Turystyczna perła – czyli Koszalin w statystykach

Hotel Gromada "Arka", zlokalizowany w centrum Koszalina, jest chętnie wybierany przez odwiedzających miasto turystów. Ma na to wpływ bliska odległość różnorodnych atrakcji. W okresie od maja do sierpnia 2022 r. hotel odwiedziło ponad 6 tysięcy gości, z czego 22% z nich było z zagranicy. To jednoznacznie potwierdza międzynarodową renomę miasta jako atrakcji turystycznej. Parki zieleni z siłowniami, placami zabaw dla najmłodszych czy pobliskie boiska wielofunkcyjne w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Orange to niewątpliwe zalety dla lubiących aktywny wypoczynek potencjalnych gości.

Blisko, wygodnie

Lokalizacja przy ulicy Racławickiej 4 gwarantuje bliski dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta dla turystów, takich jak Park Książąt Pomorskich, Park Wodny czy Katedra pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowym atutem jest bliskość z punktami takimi, jak przystanek autobusowy, kina, urzędy czy stacje kolejowe.

W pobliżu:

● 150 m – przystanek autobusowy (6 linii)

● 200 m – Kino Kryterium, Park Książąt Pomorskich

● 220 m – Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki

● 250 m – Filharmonia Koszalińska

● 400 m – duży dyskont spożywczy

● 500 m – Urząd Miejski

● 1,2 km – droga krajowa nr 11

● 1,3 km – stacja kolejowa "Koszalin"

Warto inwestować w Koszalinie. Idealna propozycja w korzystnej cenie

Pomysł na przekształcenie tego miejsca w hotel, zdaje się być pomysłem trafionym. Dlaczego? Koszalin oddalony zaledwie o 11 kilometrów od polskiego morza, stanowi atrakcyjną alternatywę dla turystów poszukujących noclegu w przystępnej cenie. Łatwy dostęp dzięki drodze ekspresowej S11 sprawia, że miejsce to jest dostępne dla osób z różnych regionów.

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 4,7 tys. mkw. oraz budynek o powierzchni użytkowej prawie 7,5 tys. mkw. Lokalizacja zapewnia komunikację ze ścisłym centrum oraz głównymi atrakcjami miasta.

REKLAMA

Kolejny z pomysłów: Mieszkania pod wynajem?

Szybkość rozwoju sektora najmu instytucjonalnego w Polsce jest imponująca. Pomimo, że branża PRS dopiero się rozwija, to zapotrzebowanie na nieruchomości komercyjne rośnie w szybkim tempie.

Jeszcze do niedawna w Polsce wynajem mieszkań był zdominowany przez prywatnych inwestorów. Ten rynek znajdował się poza zainteresowaniem inwestorów instytucjonalnych. Dziś zaczyna zyskiwać popularność. W Polsce prężnie rozwijają się wyspecjalizowane w tym sektorze fundusze. Wiele podmiotów nieruchomości komercyjne traktuje PRS jako najważniejszą strategię dla swoich portfeli. Najem instytucjonalny stał się alternatywą dla zwykłego najmu nieruchomości. Ta prosta forma najmu, przeznaczona jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wynajmu lokali. Dzięki niej można lepiej zabezpieczyć interesy właściciela lokalu – niż w przypadku klasycznej umowy najmu.

Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange

Tylko brak fantazji może ograniczać

Orange dysponuje w całej Polsce nieruchomościami, przez lata służącymi za bazy dla firmy Telekomunikacja Polska. Z jej usług korzystał niemalże cały kraj, a miejsca te były wszystkim powszechnie znane. Dziś dzięki nowym inwestorom, mogą zyskać nową świetność.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

nowa lokal użytkowy w Racławicka 4

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Racławicka 4 - T06663T066637621 m2parter-
3 900 000,00
511,74 zł/m2