Develia ukończyła ostatni etap Osiedla Na Woli w Warszawieźródło: Materiały prasowe

Develia ukończyła ostatni etap Osiedla Na Woli w Warszawie

REKLAMA
Develia S.A., ukończyła budowę ostatniego, dziewiątego etapu Osiedla na Woli w Warszawie. W ramach tej fazy inwestycji powstało 301 mieszkań w 17-piętrowym budynku, który stanowi dominantę całego osiedla. W sumie w skład całego kompleksu przy ul. Sowińskiego wchodzi blisko 1700 lokali.
REKLAMA
Deweloper wyprzedził harmonogram prac i przed terminem zakończył realizację ostatniego etapu, w skład którego weszło 301 lokali mieszkalnych i cztery usługowe.

Pierwotnie ukończenie budowy planowane było na IV kwartał 2021 roku. IX etap to 17-piętrowa dominanta, z której najwyższych kondygnacji rozciąga się efektowny widok na panoramę Warszawy. Zaprojektowano w niej szeroki wachlarz lokali: od 25-metrowych kawalerek po blisko 80-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe.Deweloper zadbał również o bezpośrednie otoczenie całego projektu – na terenie osiedla można spędzać czas na zadrzewionym, zielonym dziedzińcu z placem zabaw. Cała inwestycja jest monitorowana i znajduje się pod nadzorem 24-godzinnej ochrony.

– Osiedle na Woli to jedna z największych inwestycji w naszym portfolio. Od początku budowy w 2013 roku projekt ten, ze względu na oferowany standard oraz znakomitą lokalizację cieszył się dużym zainteresowaniem warszawiaków. Dowodem na to są liczne nagrody, które na przestrzeni lat nasze osiedle zdobyło w rozmaitych konkursach branżowych. Także ostatni, IX etap spotkał się z dużym uznaniem wśród nabywców mieszkań. W ofercie tej fazy inwestycji pozostało już tylko około 10 wolnych lokali – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą IX etapu była firma Kalter Sp. z o.o.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA