Develia rozpoczyna budowę kolejnego etapu osiedla Centralna Park w Krakowie źródło: Develia S.A.

Develia rozpoczyna budowę kolejnego etapu osiedla Centralna Park w Krakowie

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Centralna Park
adresKraków, Galicyjska 3
inwestorDEVELIA S.A.
projektantSaran Architekci
REKLAMA
Develia, jeden z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, rozpoczyna budowę kolejnego etapu osiedla Centralna Park w Krakowie. W siódmej fazie inwestycji powstanie w sumie 216 lokali o metrażach od 25 do 86 mkw. oraz 8 lokali usługowych.
Osiedle powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny. Inwestycja oferuje szeroki wybór metraży i układów, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Do wszystkich lokali przypisane są balkony, a w przypadku mieszkań położonych na najniższych kondygnacjach – ogródki
W ramach VII etapu osiedla Centralna Park powstanie również 8 lokali usługowych. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano przestronny podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Części wspólne osiedla zostaną wypełnione zielenią i elementami małej architektury. Ceny mieszkań w VII etapie zaczynają się już od 7950 zł za mkw.
Develia S.A.
– Centralna Park to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalną, wygodną architekturę wraz z dostępem do pełnej infrastruktury wielkiego miasta. Mieszkańcy Krakowa cenią sobie takie połączenie. Lokale w VII etapie inwestycji Centralna Park znakomicie się sprzedają. Od wprowadzenia ich do oferty w lutym br., nowych właścicieli znalazło już blisko 30 proc. wszystkich mieszkań – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develia S.A.
REKLAMA
Generalnym wykonawcą VII etapu inwestycji Centralna Park została firma TK-Bud Sp. z o.o. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2023 r.
Develia S.A.
Dotychczas Develia zrealizowała 800 mieszkań w pięciu etapach inwestycji Centralna Park. W trakcie budowy jest VI etap inwestycji, w którym powstaną kolejne 262 mieszkania. Zgodnie z harmonogramem, ich właściciele odbiorą klucze w I kwartale 2022 roku. W ubiegłym roku Develia dostała pozwolenie na budowę 1045 lokali w ramach osiedla Centralna Park, z czego blisko połowa trafiła już do sprzedaży.
Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bogate portfolio Develii obejmuje 86 obiektów, w tym 79 projektów mieszkaniowych oraz 7 komercyjnych. W 2020 r. Develia wypracowała 517,1 mln zł przychodów ze sprzedaży.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA