Słoneczne Miasteczko w Krakowie od Develii rozrasta się po raz czternastyźródło: Materiały prasowe

Słoneczne Miasteczko w Krakowie od Develii rozrasta się po raz czternasty

Kajtman
Kajtman
Słoneczne Miasteczko
adresKraków, Henryka i Karola Czeczów/Opalowa
inwestorDEVELIA S.A.
projektantMTWW Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA
Develia rozpoczyna sprzedaż kolejnego, czternastego już etapu osiedla Słoneczne Miasteczko, mieszczącej się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. W ramach tej fazy powstaną dwa budynki ze 136 lokalami.
Słoneczne Miasteczko to jeden z najpopularniejszych projektów Develii w Krakowie. Od ponad 10 lat osiedle jest systematycznie rozbudowywane w cichej i zielonej części miasta, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W sumie deweloper zbudował tu już blisko 1100 mieszkań. Niskie, kameralne budynki i duża ilość zielonych przestrzeni, szeroki wybór lokali o zróżnicowanych metrażach i rozkładach (w tym dwupoziomowe) to tylko niektóre zalety tej inwestycji, która niezmiennie przyciąga kupujących. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają przypisane ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony. W każdym z budynków przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Nie brakuje tutaj również naziemnych miejsc parkingowych. Całość realizowana jest w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. 
Słoneczne Miasteczko od lat wpisuje się w gusta wszystkich grup nabywców w stolicy Małopolski. Lokalizacja w cichej i zielonej części Krakowa, dobra komunikacja z centrum i szeroka oferta sprawiają, że mieszkania na tym osiedlu chętnie kupują zarówno osoby młode, jak i poszukujące większych lokali rodziny z dziećmi – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.  
Bieżanów-Prokocim jest dzielnicą, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Niska zabudowa inwestycji i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. W budowie jest również szybka kolej aglomeracyjna z przystankiem Kraków Złocień tuż obok Słonecznego Miasteczka, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie dosłownie kilka minut.
REKLAMA
Ceny mieszkań w XIV etapie Słonecznego Miasteczka zaczynają się już od 6350 zł za mkw. Zostaną one przekazane mieszkańcom w IV kwartale 2023 roku. W trakcie realizacji jest także XIII etap, w sprzedaży pozostały już jednak tylko ostatnie mieszkania. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MTWW Architekci.
Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży wciąż znajdują się projekty Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.
Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie ze 102 etapów inwestycyjnych – to blisko 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 750 tys. metrów kwadratowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA