Fanex Trade uruchomi magazyn w obiekcie 7R City Flex Gdyniaźródło: 7R S.A.

Fanex Trade uruchomi magazyn w obiekcie 7R City Flex Gdynia

Orzech
Orzech
REKLAMA
Fanex Trade, dystrybutor produktów FMCG globalnych marek, wzmacnia swoje zaplecze magazynowe w Trójmieście. W związku z ekspansją swojej działalności Fanex Trade zajmie 5 800 mkw. powierzchni w magazynie miejskim sieci 7R City Flex Last Mile Logistics w Gdyni. W wyborze nowej lokalizacji najemcy doradzała firma JLL.
Fanex Trade prowadzi swoją działalność w Trójmieście od 2006 r. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku napojów i słodyczy. Aktualnie skupia się na rozwoju swojej działalności na rynkach zagranicznych. W związku z ambitnymi planami biznesowymi Fanex Trade zdecydowała się na zmianę lokacji. Na swoją nową siedzibę firma wybrała magazyn miejski od dewelopera 7R S.A.
REKLAMA
Magazyn miejski 7R City Flex Gdynia to obiekt wpisujący się swoją specyfiką w potrzeby działalności logistycznej, ostatniej mili, a także produkcji. Ta inwestycja klasy A oferuje najemcom łącznie 14 000 mkw. powierzchni w doskonałej lokalizacji. Bliskość portu Gdynia, który uznawany jest za Perłę Polskiej Gospodarki i wewnątrzeuropejskie centrum logistyczne, a także bezpośrednie połączenie z trójmiejską obwodnicą, to kluczowe atuty obiektu od 7R. Oddanie budynku do użytku zaplanowane jest na czerwiec 2021 r.
Źródło: JLL

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA