Niemiecki producent tworzyw konstrukcyjnych stawia na Rzeszówźródło: 7R S.A.

Niemiecki producent tworzyw konstrukcyjnych stawia na Rzeszów

Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma TEREZ Performance Polymers, zajmująca się produkcją tworzyw konstrukcyjnych, wynajęła ponad 5000 m kw. powierzchni magazynowej w obiekcie 7R City Flex Rzeszów Airport. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.
TEREZ Performance Polymers należy do TER Plastics Polymer Group posiadającej jedną z najbardziej rozbudowanych ofert tworzyw konstrukcyjnych w Europie. Dostarcza materiały dla przetwórców tworzyw sztucznych oraz producentów działających m.in. w sektorze motoryzacyjnym, branży RTV i AGD oraz produktów konsumenckich.
- Podaż dostępnej na wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej w regionie Rzeszowa jest obecnie ograniczona, a firmy zainteresowane tą lokalizacją muszą zaczekać na efekt pracy deweloperów. Tym bardziej cieszę się, że byliśmy w stanie pomóc firmie TEREZ Performance Polymers i we współpracy z deweloperem w stosunkowo krótkim czasie doprowadzić do zawarcia umowy najmu. Nowy magazyn odpowiada potrzebom najemcy i zagwarantuje mu optymalne warunki do dalszego rozwoju – mówi Michał Kulig, starszy konsultant, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.
REKLAMA
7R City Flex Rzeszów Airport to nowoczesny kompleks magazynowy zlokalizowany w północno-wschodniej części Rzeszowa. Inwestycja oferuje łącznie ok. 12 800 mkw. powierzchni na wynajem i posiada certyfikat BREEAM.

Źródło: Savills

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA