Marka Kornecki w Manufakturze. Salon z obuwiem dla dzieci już otwarty

Marka Kornecki w Manufakturze. Salon z obuwiem dla dzieci już otwarty

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Ofertę handlową Manufaktury poszerzyła marka Kornecki, polski producent obuwia dla dzieci i młodzieży. Nowy salon zajął ponad 60 m2 powierzchni i zlokalizowany jest na piętrze galerii handlowej, w pobliżu Empiku. To jedyny sklep tego brandu w Łodzi. Producent ofertę dziecięcą wzbogacił o propozycje klasycznego obuwia damskiego tak, by mama, wybierając buty dla swojej pociechy, mogła znaleźć również coś dla siebie.

 

Firma Kornecki jest polskim brandem znanym na rynku krajowym i międzynarodowym. Każdego roku produkuje ponad 450 tysięcy par obuwia z wysokogatunkowych skór naturalnych i tworzyw oraz wprowadza około 150 nowych wzorów, każdy w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych. Kornecki znajduje się w ścisłej czołówce producentów w Polsce oferujących tak szeroki wachlarz asortymentu dla dzieci w czterech grupach wiekowych, od niemowlęcia po młodzież w wieku szkolnym. W sklepie można znaleźć również propozycje obuwia dla kobiet. To ukłon w stronę mam, które poszukując odpowiednich butów dla dziecka, mogą zaopatrzyć się jednocześnie w buty dla siebie – zarówno klasyczne, eleganckie, jak sportowe czy w stylu casual. Marka przywiązuje szczególną uwagę do komfortu i wzornictwa, które zapewnia odpowiednie dopasowanie obuwia do anatomii stopy. Design ma wyróżniać propozycje marki na tle innych ofert pod kątem fasonów i kolorów. Obecnie w salonie dostępna jest już najnowsza wiosenna kolekcja.

REKLAMA

 

Firma działa od 1981 roku. Jest laureatem wielu wyróżnień w kategoriach jakość, estetyka i trwałość produktu. W roku 2010 otrzymała znak „Zdrowej stopy” za obuwie zabezpieczające prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stóp dziecka dla grupy rozmiarowej 17-22. Doświadczenie oraz ugruntowana pozycja rynkowa sprawiają, że stale poszerzana jest sieć salonów firmowych. Na rynku polskim dla klientów dostępnych jest dziewiętnaście lokali pod szyldem Kornecki. Ponadto obuwie dostarczane jest do ponad 650 sklepów multibrandowych. Producent skupia się na strategii rozwoju w największych miastach w Polsce. Manufaktura jest aktualnie jedynym miejscem w Łodzi, gdzie można znaleźć propozycje tej polskiej marki. Kolekcja wiosna-lato dla dzieci i mam dostępna jest na piętrze galerii handlowej Manufaktury, w bezpośrednim sąsiedztwie innych rodzimy producentów – Wólczanki oraz Olimpii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA