Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiejfot. Kajtman

Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej

REKLAMA
Szwedzka firma Froche specjalizująca się w w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukuje pracowników do polskiej fabryki ulokowanej na Dolnym Śląsku, w Aglomeracji Wrocławskiej w Nowej Wsi Wrocławskiej w gminie Kąty Wrocławskie.
Od 25 lat Frohe Group produkuje części z tworzyw sztucznych formowane wtryskowo oraz zespoły montażowe najwyższej jakości do użytku w wielu branżach – w tym w MedTech, rolnictwie, sprzęcie (sprzęt AGD) i motoryzacyjnym. 
REKLAMA
Inwestor planuje stopniową rozbudowę polskiej fabryki, w której docelowo pracę może znaleźć ponad 100 osób. Zakład produkcyjny w Nowej Wsi Wrocławskiej zlokalizowany jest na terenie Panattoni Park Wrocław II, w którym Froche zajmuje 3,5 tys. mkw. 
Panattoni Park Wrocław II jest nowoczesnym parkiem dystrybucyjnym, oferującym 60 600 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Panattoni Park Wrocław II składa się z dwóch budynków – 40 000 oraz 20 000 mkw. powierzchni magazynowej. Oprócz Froche głównymi najemcami tego parku są: znany producent styropianu i tworzyw sztucznych, Knauf Industries, Sato Polska, CJ International, Kolporter Service, sieć sklepów meblowych Abra, Apreo Logistics, Hilti Polska (nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji), Pantos Logistics Poland, Premium Distributors (część grupy Eurocash), VMA NV, Brenntag Polska, DSV oraz Żabka Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA