[Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II"

[Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II"

REKLAMA

O inwestycji [Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II"

Panattoni Park Wrocław II jest nowoczesnym parkiem dystrybucyjnym, oferującym 60 600 m² powierzchni magazynowo-biurowej. Jest to drugie centrum logistyczne firmy na Dolnym Śląsku. Łącznie z Panattoni Park Wrocław I obiekty oferują 144 000 m² powierzchni przemysłowej. Wrocław to jeden z najprężniej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce z podażą powyżej 500 tysięcy m² budynków magazynowych. Panattoni Park Wrocław II zapewnia sprawną logistykę podmiotów tam funkcjonujących, ich dostawców oraz firm, które chcą utworzyć swoje zaplecze logistyczne.

Park jest położony wzdłuż krajowej autostrady A4, bezpośrednio przy węźle Pietrzykowice, gdzie krzyżują się drogi A4, E67, A8 - obwodnicy Wrocławia. Projekt zlokalizowany jest 14 km od centrum Wrocławia, w Nowej Wsi Wrocławskiej, około 13 km od międzynarodowego lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenie do większości stolic państw europejskich. Park położony jest przy węźle autostrady A4 (węzeł Pietrzykowice) oraz w sąsiedztwie budowanej obwodnicy Wrocławia (A8).

Opinie o [Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II"

Napisz komentarz
Orzech
Nowy artykuł dotyczący [Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II" Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/panattoni-park-wroclaw-ii
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Panattoni Europe przedłuża umowy najmu

Na przełomie roku klienci Panattoni Europe przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię 13 800 mkw. w dwóch lokalizacjach - Panattoni Park Wrocław II i Panattoni Park Błonie II.

Więcej: http://www.propertynews.pl/magazyny/pan ... 23193.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA