REKLAMA

Agata S.A.

Artykuły o Agata S.A.

ALDI otworzy kolejny nowy sklep w aglomeracji poznańskiej
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie wielkopolskim, w aglomeracji poznańskiej. Tym razem w liczącej ponad 7,5 tysiąca mieszkańców miejscowości Rokietnica (powiat poznański).
Niemiecka sieć ALDI otworzy pierwszy sklep w Stargardzie
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie zachodniopomorskim. Tym razem w liczącym ponad 67 tysięcy mieszkańców Stargardzie, trzecim pod względem liczby ludności (po Szczecinie i Koszalinie) mieście w województwie. Będzie to pierwszy sklep tej znanej sieci w tym mieście.
ALDI stawia na Polskę. Rok 2022 kończy otwarciem 7 nowych sklepów
W czwartek 29 grudnia i w piątek 30 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy siedem nowych sklepów ALDI w Poznaniu, Żyrardowie, Legionowie, Krakowie, Pucku, Krośnie i Wschowie. Sieć zamyka rok przekraczając liczbę 250 sklepów w Polsce.
ALDI otwiera sklep w Pucku
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie pomorskim. Tym razem w Pucku, przy ulicy 10 lutego 41.
ALDI otworzy drugi sklep w Krośnie
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie podkarpackim. Tym razem w Krośnie, przy ulicy Podchorążych 2. Będzie to drugi obiekt tej sieci w tym mieście. Od 5 października działa sklep przy ul. Czajkowskiego 55.
ALDI otworzy nowy sklep w Krakowie
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w Krakowie. Tym razem w Dzielnicy X Swoszowice, przy ulicy Zawiłej 57. Będzie to już szósty obiekt tej sieci handlowej w stolicy Małopolski.
ALDI otworzy pierwszy sklep w Żyrardowie
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Tym razem w Żyrardowie, przy ul. Kilińskiego 14. Będzie to pierwszy obiekt tej znanej niemieckiej sieci w tym mieście.
ALDI otwiera drugi sklep w Białymstoku
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie podlaskim. Tym razem w jego stolicy – Białymstoku przy ulicy Wierzbowej 6. Będzie to drugi obiekt tej znanej sieci w tym mieście. Pierwszy działa przy ul. Kraszewskiego 45.
ALDI otworzy drugi sklep w Słupsku
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie pomorskim. Tym razem w Słupsku, przy ulicy Bohaterów Westerplatte 9.
ALDI otworzy pierwszy sklep w Polkowicach
Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie dolnośląskim. Tym razem w Polkowicach przy ulicy Młyńskiej 8, obok Aquaparku i AquaHotelu.
REKLAMA