REKLAMA

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Artykuły o Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

7R z kredytem inwestycyjnym dla kompleksu 7R City Flex Katowice I
7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, uzyskał kredyt inwestycyjny dla projektu 7R City Flex Katowice. Udzielił go mBank. Wysokość kredytu wyniosła 15,5 mln euro, do tego bank sfinansuje podatek VAT w wysokości 15 mln złotych.
Pod Wrocławiem trwa realizacja kolejnej wielkiej inwestycji [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Kolejny duży, zagraniczny inwestor zdecydował się zainwestować w województwie dolnośląskim, w okolicach Wrocławia. Tym razem jest to niemiecka firma ECE, która wybrała Polskę na swój pierwszy międzynarodowy projekt logistyczny. Inwestor zdecydował się na zakup około 15-hektarowego terenu na obrzeżach Kątów Wrocławskich, bezpośrednio przy autostradzie A4, na terenie Aglomeracji Wrocławskiej. Wybuduje duże centrum logistyczne.
Ruszyła realizacja kolejnej wielkiej inwestycji pod Wrocławiem
Kolejna duży, zagraniczny inwestor zdecydował się zainwestować w województwie dolnośląskim, w okolicach Wrocławia. Tym razem jest to niemiecka firma ECE, która wybrała Polskę na swój pierwszy międzynarodowy projekt logistyczny. Inwestor zdecydował się na zakup około 15-hektarowego terenu na obrzeżach Kątów Wrocławskich, bezpośrednio przy autostradzie A4, na terenie Aglomeracji Wrocławskiej. Wybuduje duże centrum logistyczne.
NewCold zainwestuje 112 mln euro w budowę najnowocześniejszego obiektu magazynowo-chłodniczego pod Warszawą
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w aglomeracji warszawskiej. Holenderska firma NewCold zainwestuje 112 mln euro w budowę najnowocześniejszego obiektu magazynowo-chłodniczego w miejscowości Nowy Modlin, w powiecie nowodworskim pod Warszawą.
DHL Supply Chain uruchomił nowe, wielkie centrum dystrybucyjne w Gorzowie Wielkopolskim
W Gorzowie Wlkp. rozpoczęło działalność nowe centrum dystrybucyjne firmy DHL Supply Chain. DSC E-com Distribution Center to obiekt zaprojektowany na potrzeby branży e-commerce. Docelowo ma stworzyć kilkaset miejsc pracy. Koszt budowy całego kompleksu jest szacowany na ok. 44 mln euro.
Firma Joysonquin Automotive Systems Polska otworzyła nową, dużą fabrykę na Dolnym Śląsku
Joysonquin Automotive Systems Polska 31 marca otworzył swoją najnowszą fabrykę w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Zatrudni około 300 pracowników i specjalizuje się w produkcji elementów do samochodów klasy Premium.
Atlas Ward Polska buduje w Zawierciu wielki zakład recyklingu baterii
Generalny wykonawca Atlas Ward Polska rozpoczął w Zawierciu budowę innowacyjnego zakładu recyklingu baterii litowo-jonowych. Inwestycja realizowana jest na zlecenie Elemental Strategic Metals – spółki należącej do Grupy Elemental Holding. Będzie to jeden z pierwszych i największych obiektów tego typu w Europie, o strategicznym znaczeniu dla elektromobilności. Pracę ma znaleźć około 150 osób.
Trwa realizacja nowego kompleksu magazynowego P3 Wrocław City
W stolicy Dolnego Śląska powstaje nowy kompleks magazynowy P3 Wrocław City. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Rakietowej, na działce o powierzchni około 4 ha, położonej w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego. Obiekt magazynowy o powierzchni 18 474 metrów kwadratowych buduje dla inwestora, P3 Logistic Parks, wrocławska firma Atlas Ward Polska.
Firma TitanX Engine Cooling z branży automotive rozbuduje swoją fabrykę na terenie CTPark Opole
Deweloper i inwestor CTP rozpoczyna rozbudowę CTPark Opole – nowy obiekt zostanie zrealizowany na potrzeby TitanX Engine Cooling. Globalny dostawca układów chłodzenia do samochodów ciężarowych planuje ekspansję w ramach opolskiej inwestycji i zwiększenie wynajmowanej powierzchni w sumie o ponad 130 proc. do IV kwartału 2025 roku.
Francuski producent karmy dla zwierząt Royal Canin z nową inwestycją w Niepołomicach pod Krakowem
Logicor, wiodący właściciel i zarządca nieruchomości logistycznych w Europie, ukończył w Niepołomicach budowę strategicznej inwestycji dla uznanego lidera w żywieniu zwierząt domowych – firmy Royal Canin. Nowa inwestycja będzie wspierać rozwój Royal Canin w całej Europie, a także w Japonii. Usługi logistyczne w nowym obiekcie będą realizowane przez FM Logistic.
REKLAMA