REKLAMA

Budrem

Artykuły o Budrem

W Szczecinie rozpoczęła się budowa nowego, wielkiego parku handlowego
Trei Real Estate Poland wystartował z budową parku handlowego w Szczecinie. Oznacza to, że w północnej części miasta, niedaleko Galerii Północ oraz dużego osiedla mieszkaniowego powstanie Vendo Park, który uzupełni ofertę handlowo-usługową o nowe marki oraz zapewni okolicznym mieszkańcom możliwość zrobienia szybkich i kompleksowych zakupów.
W przygranicznym Zgorzelcu powstaje nowy park handlowy
Prace na placu budowy Smart Park Zgorzelec idą pełną parą. Położony obok największego skupiska osiedli mieszkaniowych w Zgorzelcu i sąsiadujący z renomowanymi sklepami Lidl i Aldi, projekt już teraz przyciąga uwagę i generuje duże zainteresowanie.
Dekada Konin ruszy pod koniec października
W gronie najemców Dekady Konin znalazły się m.in. sieci spożywcze, wielobranżowe, drogeryjne, zoologiczne czy oferujące asortyment elektroniczny. Uzupełnieniem oferty handlowo-usługowej będzie strefa restauracyjna.
Trwa budowa Smart Park Zgorzelec [WIZUALIZACJE]
Prace na placu budowy Smart Park Zgorzelec idą pełną parą. Położony obok największego skupiska osiedli mieszkaniowych w Zgorzelcu i sąsiadujący z renomowanymi sklepami Lidl i Aldi, projekt już teraz przyciąga uwagę i generuje duże zainteresowanie.
W Zgorzelcu powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay oraz salon Orange.
W Ostrowie Wielkopolskim na terenie po browarze powstanie centrum handlowe
W jednym z głównych miast Wielkopolski, czyli w Ostrowie Wielkopolskim powstanie nowe centrum handlowe. Ruszyły już prace przy rozbiórce obiektu na miejscu którego pojawi się kilknastotysięczny obiekt handlowy, za którego komercjalizację odpowiadać będzie RG-Leasing.
W Sycowie rusza budowa Smart Parku
Projekt parku handlowego Smart Park w Sycowie uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę. Powierzchnia najmu w kompleksie wyniesie sumarycznie ok 10 000 mkw. GLA. Inwestor planuje realizację inwestycji w dwóch etapach. Stopień komercjalizacji projektu przekroczył poziom 80%.
W Szczecinie powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJA]
W Szczecinie w lutym rozpocznie się budowa nowego parku handlowego. Inwestycja zlokalizowana będzie w północznej części miasta, przy ul. Polickiej, w dzielnicy Stołczyn. Przedsięwzięcie zrealizuje firma Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. we współpracy z Patron Capital.
Gdynia buduje halę sportową
Na działce o powierzchni 8 526 mkw. zostanie wybudowana hala sportowa przy Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych. Obiekt będzie się znajdował przy ul. Morskiej 75 w Gdyni.
Kraków: City Yes – Imperial Capital zbuduje niemal 300 mieszkań w Czyżynach [WIZUALIZACJE]
Nowy budynek przy zbiegu ulic Cichociemnych AK i Nowohuckiej będzie składał się z pięciu segmentów....
REKLAMA