REKLAMA

Carrefour Polska

Artykuły o Carrefour Polska

Dobiega końca druga rozbudowa parku handlowego Sonata Sochaczew
Na listopad 2023 roku zaplanowano otwarcie Sonaty Park Sochaczew po drugiej rozbudowie. Właściciel i inwestor obiektu, którym jest Carrefour Polska odda do użytku ponad 4000 mkw. GLA, na których pojawią się takie marki jak CCC, Half Price, New Yorker, 4F czy Diverse. Większość z nich zadebiutuje na mapie tego blisko 40-tysięcznego miasta.
Carrefour otworzył w Polsce kolejny nowy hipermarket we franczyzie. Tym razem w Gdańsku
Carrefour uruchomił kolejny hipermarket franczyzowy. Do działającego w tym formacie obiektu z Bełchatowa dołączył drugi, zlokalizowany w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. To efekt stale rozwijanej przez sieć współpracy z niezależnymi lokalnymi przedsiębiorcami.
Galeria Gryf w Szczecinie z nowymi najemcami
Należąca do Carrefour szczecińska Galeria Gryf systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. Do grona najemców dołączyły salony Monnari, Greenpoint/Moodo oraz Verona.
Carrefour otworzy swój najnowszy sklep na terenie pasażu handlowo-usługowego Plac Unii
Carrefour Polska otworzy swój najnowszy sklep na terenie pasażu handlowo-usługowego Plac Unii. Zaoferuje on klientom wiele nowatorskich rozwiązań zapewniających wysoki komfort zakupów, w tym specjalistyczne i tematyczne przestrzenie, strefę produktów ekologicznych oraz kuchnie świata i kasy samoobsługowe. Otwarcie nastąpi w pierwszej połowie bieżącego roku. Doradcą w procesie transakcji była firma Colliers.
Carrefour dołącza do grona najemców nowego parku handlowego Glinianka budowanego pod Warszawą
Pod Warszawą, w miejscowości Łubna, w gminie Góra Kalwaria (powiat piaseczyński), przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wesołej, w sąsiedztwie stacji Orlen, powstaje nowy park handlowy Glinianka. Inwestycja realizowana jest przez spółkę z grupy REDKOM Development – dewelopera z wieloletnim doświadczeniem, który realizuje projekty w branżach retail, logistycznej i mieszkaniowej.
Carrefour chce w Polsce przejąć kolejne dwie lokalizacje po Tesco
Carrefour szuka lokalizacji pod nowe sklepy wielkopowierzchniowe. W tym celu firma złożyła do UOKiK wniosek dotyczący nabycia części mienia należącego do spółki Europrojekt Saller.
Carrefour otworzył w Warszawie najnowocześniejszy dwupiętrowy hipermarket w Polsce
Carrefour Polska przeprowadził gruntowny remodeling swojego hipermarketu na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 126. Zmodernizowany dwupiętrowy sklep w nowej odsłonie zaoferował mieszkańcom lewobrzeżnej Warszawy wiele nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają logistykę oraz podnoszą komfort zakupów, a także odpowiadają na zmieniające się potrzeby klientów.
Rusza rozbudowa Sonata Park w Sochaczewie pod Warszawą
Sonata Park to nowoczesny park handlowy o powierzchni 11 000 mkw. GLA zlokalizowany w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 119. Kompleks ten powstał pod koniec 2014 roku w wyniku przebudowy działającego w tym miejscu hipermarketu i galerii II generacji. W chwili obecnej Carrefour Polska przystępuje do II fazy rozbudowy tego obiektu, w wyniku, której powstanie kolejne 4300 mkw. dodatkowej powierzchni najmu.
Panattoni po raz trzeci dla Carrefoura. Magazyn BTS w Będzinie zajmie 50 000 mkw.
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, rusza z trzecią realizacją BTS dla fir...
W Bielanach Wrocławskich zostanie otwarty nowy duży market
Jest szansa, że wkrótce nowy operator przejmie powierzchnię handlową wykorzystywaną do tej pory prze...
REKLAMA