REKLAMA
Cavatina Holding S.A.

Cavatina Holding S.A.

Artykuły o Cavatina Holding S.A.

Kolejny budynek wielofunkcyjnego kompleksu Quorum we Wrocławiu oddany do użytku
Cavatina Holding S.A. uzyskała pozwolenie na użytkowanie biurowca Quorum A – jednego z pięciu budynków wchodzących w skład spektakularnej inwestycji dewelopera nad brzegiem Odry. Wyróżniający się nowoczesną bryłą obiekt dostarcza na wrocławski rynek biurowy 18 tys. mkw. najwyższej klasy powierzchni rozlokowanej na 12 kondygnacjach.
Wielka, globalna firma otworzy biuro w kompleksie wielofunkcyjnym Quorum
Zlokalizowany w centrum stolicy Dolnego Śląska, położony nad rzeką Odrą kompleks wielofunkcyjny Quorum, zyskał nowego najemcę. Globalna firma EY przeniesie w maju 2024 roku swój wrocławski oddział do budynku D zajmując niemal 1 tys. mkw. powierzchni.
Wieżowce w Katowicach
W naszym dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się kilku nowowybudowanym wieżowcom w Katowicach. Zapraszamy na film!
WIMA Widzewska Manufaktura jednak będzie wyglądać inaczej. Inwestor zmienia w części projekt [WIZUALIZACJE]
Będzie duża zmiana w projekcie kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura, który powstaje przy al. Piłsudskiego 135 w Łodzi. Inwestor Cavatina Holding zaprezentował nowe wizualizacje dwóch budynków mieszkalnych, a także zapowiedział ważną zmianę.
Mocne wejście Cavatina Holding na rynek mieszkaniowy w 2024 r.
W 2023 r. Cavatina Holding z powodzeniem kontynuowała budowę i komercjalizację wysokiej klasy powierzchni biurowych, jednocześnie rozszerzając swoją działalność o projekty mieszkaniowe – Grupa rozpoczęła realizację i przedsprzedaż trzech projektów. Ubiegły rok Grupa zakończyła z portfolio ukończonych projektów o łącznej powierzchni ponad 300 tys. mkw. GLA, w tym blisko 150 tys. mkw. GLA sprzedanych, wynajęła niemal 40 tys. mkw. w ramach nowego najmu oraz rozpoczęła budowę portfela mieszkaniowego z ponad 650 lokalami w sprzedaży w projektach WIMA Widzewska Manufaktura budynki B i C w Łodzi oraz Belg w Katowicach.
Baltic Hub Container Terminal otwiera biuro w Palio Office Park B w Gdańsku
Spółka rozwijająca największy polski terminal kontenerowy zlokalizowany w Porcie Gdańskim przenosi swoją siedzibę do biurowca Palio Office Park B na terenie Stoczni Gdańskiej. Właściciel budynku, Cavatina Holding, odpowiadać będzie także za fit-out niemal 2,2 tys. mkw. powierzchni biurowej.
Nowe inwestycje i stabilny popyt. Kraków wzmacnia swoją pozycję na rynku biurowym
Według najnowszego raportu przygotowanego przez Newmark Polska, rynek biurowy w Krakowie w 2023 roku wykaże wzrost zasobów o 5,5%, przekraczając 1,8 mln mkw. powierzchni, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego zainteresowania najemców, pomimo globalnych wyzwań gospodarczych. Krakowem najbardziej zainteresowani są najemcy z sektorów technologii, finansów i nowoczesnych usług wspólnych.
Trwa budowa WIMY Widzewskiej Manufaktury. Jak zmienia się nowa perła Łodzi?
WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi to miejsce, które w bezpośredni sposób nawiązuje do industrialnego rodowodu miasta. Obecnie trwają intensywne prace, mające na celu nadanie mu drugiego życia. Inwestor, Cavatina Holding S.A., planuje stworzenie tam spektakularnego projektu mixed-use, między innymi z lokalami mieszkaniowymi o wysokim standardzie i o loftowym charakterze oraz ogólnodostępnymi terenami zieleni, w tym rewitalizowanym parkiem o powierzchni 9 tys. mkw. Jak wpisuje się on w charakterystykę rynku mieszkaniowego w Łodzi? Na jakim etapie znajdują się prace budowlane?
Cavatina finalizuje zakup gruntu w Warszawie i coraz śmielej wchodzi w segment mieszkaniowy
Zgodnie z wcześniejszą deklaracją, Cavatina zakupiła teren położony w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 75. Grupa zamierza zaproponować miastu i jego mieszkańcom imponujący projekt mixed-use, z dominującą funkcją mieszkaniową, który doskonale wpisze się w ewoluującą tkankę miejską i uzupełni ten fragment stolicy także o nowe funkcje. Transakcja opiewa na kwotę ponad 145 mln zł.
Amerykańska firma Concentrix inwestuje w Katowicach. Powstaną setki miejsc pracy
Kolejna amerykańska firma stawia na Katowice. Powstanie wiele nowych miejsc pracy dla specjalistów IT. Concentrix, globalny dostawca rozwiązań i technologii z zakresu customer experience otworzył nowe biuro w katowickim kompleksie Global Office Park.
NIP6793154645
REGON368028192
WWW
Wielicka 28B
30-552
Kraków

Opis

Grupa posiada dynamicznie powiększający się portfel inwestycji wielofunkcyjnych o łącznej wartości 0,5 mln mkw. Cavatina samodzielnie zarządza wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi. Od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni. Cavatina Holding to jeden z największych deweloperów powierzchni biurowych działających w Polsce i jest aktualnie obecna w siedmiu miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Bielsku-Białej.
REKLAMA