Palio Office Park

Palio Office Park

Gdańsk/Młyniska/Jana z Kolna
REKLAMA

O inwestycji Palio Office Park

Palio Office Park to zespół budynków biurowo-usługowych powstały na byłych terenach Stoczni Gdańskiej, biegnący wzdłuż ulic Jana z Kolna i Marynarki Polskiej, równolegle do pierwotnie odtworzonej ulicy Malarzy.

Kompleks ośmiu budynków o łącznej powierzchni użytkowej 90 000 mkw. liczy od dwóch do siedmiu pięter. Elewacja wieloetapowej inwestycji została wykonana z płyt kompozytowych w rudym kolorze, które przypominają blachę i korespondują z poprzemysłowym charakterem Młodego Miasta.

W wyniku I etapu inwestycji powstał siedmiopiętrowy budynek określony symbolem A, z 16 600 mkw. powierzchni do wynajęcia oraz 270 miejscami postojowymi. Dla miłośników dwóch kółek powstały miejsca postojowe dla rowerów oraz rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów w tym szatnie i prysznice. II etap to budynek określony symbolem B, który dostarcza 7 703 mkw. powierzchni najmu.

Dzięki zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom, oba biurowce kompleksu spełniają wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent oraz posiadają certyfikat WELL.

W Palio Office Park powstały lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole z zewnętrznym placem zabaw, kawiarnia, placówka medyczna i sklep spożywczy.

Lokalizacja kompleksu pozwala na sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i samochodem. W pobliżu znajdują się przystanek tramwajowe i autobusowe oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej - Gdańsk Stocznia. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy oddalony jest o 14 km.
Napisz komentarz
Orzech
Damian Daraż
+1
REKLAMA